ביובית בבאר שבע

איך יודעים אם צריך שאיבת ביוב בבאר שבע?

רוב הזמן יש סימנים שעדיף לא לייחס להם חשיבות. רעש קטן מהביוב, איטיות בניקוז באמבטיה, מים מלוכלכים ועוד ועוד. הרי בשביל מה להתייחס למשהו שנמצא הרחק במעמקי האדמה ומגיע רק לעיתים רחוקות? כי אפשר למנוע את זה. אפשר למנוע את שאיבות ביוב. כל מה שצריך זה רק לשמור על ניקיון, לא להשליך יותר מדי פסולת ולהשתדל לא לזרוק פסולת כימית אל תוך הביוב.

ביובית בבאר שבע

במידה ושמרתם את כל זה ובמידה והסימנים עליהם כתבתי, רק מתגברים מעת לעת, אז כנראה שאתם צריכים עזרה של אינסטלטור מומלץ ומקצועי שמתעסק בעבודות הביוב, כזה שמבין בשאיבת ביוב בבאר שבע, שידע לטפל גם בשורשים בביוב והכי חשוב, שיענה על ביובית בבאר שבע.טוב נו, אפשר גם כזה שגר בעיר אחרת אבל הרי אתם נמצאים בבאר שבע, אז למה התקשר לביובית במקום אחר?

אם האסלה שלכם משמיעה רעשים מוזרים בכל פעם שאתם מורידים את המים, או אם אתם חשים שיש האטה בזרם המים, אלו סימנים שרצוי לא להקל בהם ראש. כמו שכבר אמרנו למעלה, לכל בעיה ישנם סימנים מקדימים, בעזרת אותם סימנים אנו נוכל למנוע תקלות עם עלויות גבוהות מהרגיל. אם נבקש לדוגמא הצעת מחיר לשירותי שאיבת ביוב בבאר שבע, זה יהיה אלפי שקלים, אבל אם תבקשו הצעה למשהו פשוט יותר, כמו פתיחת סתימות, סביר להניח שזה לא יעלה יותר מאשר בערך 200 ש”ח.

מתי משתמשים בשירות שאיבות ביוב בבאר שבע?

זה בעצם כבר מקרה קיצוני שבה כל מערכת אינסטלציה שלנו, או צנרת הביוב שלנו סתומה. במצב שבו הפסולת נערמה לה וגרמה לכך שהמים לא יכולים להמשיך לזרום. התוצאות של כך הם כמפורט לעיל- האטה בזרם המים, ריח לא נעים, צנרת חלודה ועוד. זו הסיבה שאנו תמיד ממליצים לערוך בדיקה מדי כמה חודשים, כדי לא להגיע למצב כזה. אינסטלטור מומחה אמור יהיה לספק לכם מגוון שירותים שיעזרו לטפל בבעיה של סתימה, אבל לפחות דבר אחד חשוב רצוי לבדוק עוד בשיחת הטלפון וזה את עניין המחיר. תבקשו ממנו לטפל בהתחלה באמצעות הכלים הפשוטים, כמו ספירלה לפתיחת סתימות, סודה קאוסטית ועוד ורק אז לעבור לתותחים היותר כבדים כמו ביובית בבאר שבע וכדומה. אם בעל מקצוע שהגיע אליכם הוא אכן שירותי, אמין ורוצה לפרסם את עצמו כאינסטלטור בבאר שבע שאנשים ירצו לעבוד איתו, סביר להניח שהוא ימלא את מבוקשכם.

ביובית בבאר שבע תתקשרו ואנחנו בדרך

מהי בעצם ביובית בבאר שבע? זו למעשה משאית מיוחדת המשתמשת לפתיחת סתימות ביוב, שעל גביה קיים התקן של מכל גדול המשמש לאכסון מי השופכין, שנשאבים מתוך בור הביוב. אליה מחוברים כמה וכמה משאבות בגדלים שונים, שמחוברים לפתחי בורות הביוב. שני סוגי משאבות קיים בביובית- משאבת יניקה הפועל על בסיס ואקום ומשאבות המזרימות לחץ לבור הביוב. רצוי לבחור לפי המלצות בלבד. 

שאיבת ביוב בבאר שבע

לא כל אינסטלטור בבאר שבע מחזיק משאית ביובית, אך אנו במיסטר אינסטלטור בבאר שבע מעסיקים ביובית ונהג צמוד. עלויות פתיחת סתימה כזו יכולות להגיע לכמה אלפי שקלים ולעיתים אף יותר, בעיקר בגלל המשאבים הרבים והעבודה המתישה שכרוכה בזה. 

זוהי ללא ספק פעולה שיש להשאיר לאינסטלאטורים מקצועיים בלבד, כמו מיסטר אינסטלטור.

שירותי ביובית נוספים באזור:

צרו קשר עכשיו
050-8308244
ניתן ליצור עמנו קשר על ידי מילוי בטופס המופיע למטהיצירת קשר
מיסטר אינסטלטור
050-8308244
contact@mrplumber.co.il
קצת עלינו
חברת מיסטר אינסטלטור בעלת ניסיון של למעלה מ-10 שנים ומתמחה בכל עולמות האינסטלציה, איתור נזילות ושאיבות ביוב. את שירותינו אנו מעניקים ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד, אך יחד עם זאת אנו מעניקים שירות מיוחד למוסדות ולוועדי בתים, אשר להם צרכים מוסדיים.
Top