מיסטר אינסטלטור
שירות 24 שעות
התקשרו עכשיו055-9912088
חייגו עכשיו: 055-9912088

תיקון צנרת ביוב במקרה של נזילות מים

תיקון צנרת ביוב במקרה של נזילות מים

הנזקים לקירות ולמבנה, בזבוז המים, הכסף הרב שאנו משלמים, התיקון שמסוגל להיות בהרבה יותר גדול אם לא נשים לב שיש נזילה, את כל הנ"ל גורם צינור שהתפוצץ.

רצוי כי נזמין שרברב המומחה לגילוי נזילות מים בכדי שנוכל לטפל בבעיית הנזילה שלא תחמיר ואז יהיה עלינו לשלם מחיר כפול ומכופל.

מצב המים במדינה הוא עגום, ולא נוכל להרשות לעצמנו לבזבז כמויות אדירות של מים.

ברוב המקרים, גורם הבעיה של נזילת מים הוא עקב צינורות חלודים או הצטברות גדולה של אבנית "האוכלת" את הצינורות וגורמת להם להיסדק.

על מנת להיות בטוחים כי באמת מדובר בנזילה, סגרו את כל הברזים בבית וגשו לשעון המים בחוץ, אם השעון לא מסתובב אז לא קיימת לכם נזילה אבל אם הוא מסתובב אז כנראה שיש לכם בעיית נזילה שאתם צריכים לפתור מהר ככל האפשר.

כיום האמצעים החדשים שקיימים בשוק בעבור איתור נזילות הם מאוד משוכללים עד שהעבודה הפכה להרבה יותר נוחה ומדויקת אצל מרבית האינסטלטורים.

הגילוי של הנזילה בעזרת מצלמות טרמיות, גורם לדיוק בעבודה, חיסכון בזמן ובכסף ופגיעה מינימלית במבנה הבית.

האיתור המדויק של הנזילה באמצעות המצלמה הטרמית הינו 100%.

לרוב מזמינים את האינסטלטור כדי לבצע את איתור הנזילה בעיקר כשהנזילה היא סמויה מהעין.

נזילות שסמויות מהעין הן הרבה יותר מסוכנות מאלה הנראות לעין, כי טיפה ועוד טיפה בכל כמה שניות עלולים לאורך הזמן לגרום לנזק במבנה כל כך חמור עד שקשה יהיה לתקנו ומיותר להגיד את הסכום שנצטרך לשלם במקרה הגרוע מכול.

תמיד תחשבו על הכמות של המים שיכולתם לחסוך (לעתים מדובר על עשרות ליטרים) אם הייתם ממהרים לאינסטלטור שיבצע בשבילכם תיקון צנרת ביוב.

לא כדאי אף פעם לדחות את ביקורו של האינסטלטור גם אם אתם אך ורק חושדים בנזילה.

יש מצב כי בגלל שהבית כבר קיים הרבה מאוד זמן, מתחילים להתפוצץ צינורות מים ועליכם להחליפם.

כמה סיבות שיכולות להדאיג אתכם ולחשוש כי מדובר בהחלפת צנרת מים: חשבון מים מנופח, ירידה בלחץ המים, מים מלוכלכים היוצאים מהברזים, סימני קילוף או שינוי צבע הקיר בנקודות כאלו ואחרות וכתמים של עובש.

דעו, כי שווי הנכס יורד ככל שהמים יוסיפו לחלחל בקיר או בבית.

כשאין מנוס וחייבים להחליף צנרת בכל הבית, אל תזניחו את זה לרגע. הבעיות הבריאותיות הנגרמות עקב טחב ועובש, יכולות לסבך את כל בני הבית במיוחד כשמדובר על אנשים הסובלים מאסטמה ואלרגיות אלו ואחרות.  בוודאי שלאחר שביצענו איתור נזילות מים יש לתקן את הבעיה ולהזמין שיפוצניק.

אם אתם זקוקים לשירותי אינסטלטור, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר 24 שעות ביממה ונשמח לעמוד לשירותכם

 מיסטר אינסטלטור - שירות אינסטלציה מהיר, אמין ומקצועי

055-9912088
 צרו קשר עכשיו