התקנת סיפון

נמאס לכם להתמודד עם נזילות טורדניות וסתימות ניקוז מכיור ביתכם? המומחים של מיסטר אינסטלטור כאן כדי לעזור! אנו מספקים שירותי התקנת סיפון. האינסטלטורים המנוסים שלנו מצוידים בכלים ובידע הנדרש כדי לבצע את העבודה במהירות וביעילות. אז למה לחכות? פנו אלינו עוד היום לייעוץ חינם!

מהו סיפון ומה תפקידו?

סיפון הוא חלק המותקן מתחת לכיור אשר לוכד שאריות מזון ופסולת המנוקזים מהכיור שעלולים לגרום לסתימות.  תפקידו של הסיפון הוא לשמור על ניקוז הכיור בצורה חלקה ולמנוע ריחות לא נעימים ואף גזים רעילים העולים מהביוב.

ממה מורכב הסיפון?

מערכת הניקוז של הכיור (סיפון) מורכבת משני חלקים עיקריים: צינור הפלסטיק, או בשמו המקצועי "ברך", המנקז את המים מהכיור, וכוס המשקעים, המתחבר ל"ברך" ולוכדת פסולת מוצקה שמטרתה למנוע סתימות ולחסום ריחות העולים מהביוב. לכל חלק יש מטרה מסוימת, והם חייבים לעבוד יחדיו על מנת לאפשר ניקוז תקין.

מהם סוגי הסיפונים הקיימים בישראל?

ישנם שני סוגים עיקריים של סיפונים:

  • סיפון שרשורי – סיפון זה גמיש יותר וגם הזול ביותר; עם זאת, סיפון זה אינו נחשב עמיד ויכול להוביל לנזילות ובעיות אינסטלציה שונות.
  • סיפון קשיח – סיפון זה מקובע במקומו ומיועד לשימוש עם כיורים המחוברים ישירות אליהם. בסיפון מסוג זה קיים מיכל ניקוז שאחראי ללכידת שאריות מזון ומשקעים וניתן לפתיחה לצרכי תחזוקה וניקיון.

מהן הסיבות הגורמות להחלפת סיפון?

ישנן שתי סיבות עיקריות בגינן קיים צורך בהחלפת סיפון: נזילות וסתימות.

נזילות מהסיפון עלולות להתרחש כאשר אטמי הגומי סביב הסיפון מתייבשים ונסדקים או כאשר החיבורים בין הסיפון לכיור מתבלים עם הזמן.

סתימה בסיפון נגרמת לרוב מהצטברות של שומן, שאריות סבון ושיער. התעלמות מסתימות בסיפון עלולה להוביל לסתימה רצינית יותר במערכת הביוב. לכן חשוב לטפל בסתימות בסיפון במהירות.

למרבה המזל, החלפת סיפון היא משימה די פשוטה וזולה יחסית שתוכלו לבצע בעצמכם. כל שעליך לעשות הוא להסיר את הסיפון הישן ולהחליפו בחדש. הקפד לעקוב אחר הוראות היצרן על מנת למנוע נזילות ובעיות אחרות.

כיצד להימנע מהחלפת סיפון?

ישנן מספר פעולות פשוטות על מנת להימנע מהחלפת סיפון, פעולות אלו ניתנות לביצוע מבלי להזדקק לידע טכני או ציוד.

על ידי ניקוי תקופתי של הסיפון ותשומת לב לסתימות פוטנציאליות, ניתן לשמור על תפקוד תקין לאורך זמן ובכך לחסוך הוצאות מיותרות על בעלי מקצוע.

ניקוי הסיפון היא פעולה פשוטה – הניחו דלי מתחת לסיפון ושחררו את ההברגה. לאחר מכן, השתמש בכלי חד (כמו מברג) כדי להכניס לתוך הסיפון בתנועה מעגלית ולנקות את פסולת שהצטברה. לבסוף, הרכיבו את הסיפון בחזרה, הקפידו לשים לב לגומיות ולחיבורים. ניקוי הסיפון באופן זה אחת לכמה חודשים הוא אמצעי מניעה שיכול לחסוך לך זמן וכסף בטווח הארוך.

במידה ואתם מבחינים בנזילה הסיפון, וודאו תחילה אם החיבורים מהודקים כראוי והדקו אותם במידת הצורך. אם הדליפה נמשכת, ייתכן שהדבר נובע מגומיות בלויות ויש להחליפן.

על ידי ביצוע פעולות פשוטות אלו, תשמרו על הסיפון שלכם במצב  ומתפקד לאורך שנים.

מעוניינים בהתקנת סיפון? – צרו קשר עכשיו וקבלו הצעת מחיר ללא עלות

אם אתם זקוקים לשירות מקצועי להתקנת סיפון ,הגעתם למקום הנכון. צוות המומחים שלנו בקיא ומיומן בכל היבטי האינסטלציה, ואנו נעבוד עבורכם על מנת להבטיח שהתקנת סיפון תתבצע ללא תקלות מיותרות. בנוסף, אנו מציעים מגוון רחב של שירותי אינסטלציה נוספים, כך שאצלנו תמצאו פתרון לכל בעיות האינסטלציה בביתכם.

צרו קשר עוד היום כדי לקבל מידע נוסף בנוגע לשירותי האינסטלציה שלנו לרבות שירותי התקנת סיפון או לקביעת פגישת ייעוץ.

יצירת קשר
צרו קשר על יד מילוי טופס יצירת הקשר המופיע מתחת. במקרים דחופים התקשרו: 052-966-8588