התקנת מרזבים

מחפשים אינסטלטור אמין ומנוסה המספק שירות התקנת מרזבים? הגעתם למקום הנכון! אנו במיסטר אינסטלטור מציעים שירותי התקנת מרזבים שעוזרים להגן על ביתכם מפני נזקי מים. המרזבים שאנו מספקים עשויים מחומרים איכותיים ומותקנים על ידי אנשי מקצוע מקצוענים ומנוסים.

אנו מבינים את החשיבות בשמירה על מערכת מרזבים תקינה ונקייה, לכן, בנוסף לשירותי התקנה אנו גם מציעים מגוון שירותי תחזוקה שיעזרו לשמור על תפקודו של המרזב בגג ביתכם לאורך שנים.

אתם מחפשים שירות התקנת מרזבים אמין ובמחירים הוגנים, פנו עוד אלינו עוד היום! נשמח לעזור לכם לבחור ולהתקין את המרזב המתאים ביותר לביתכם.

מה כולל שירות התקנת מרזבים?

שירותי התקנת מרזבים יכולים לכלול מגוון פעולות, כמו למשל תיקון סתימות, תיקון מרזבים, התקנת מרזבים חדשים והכי חשוב בדיקת ליקויים במרזבים לפני שעונת הגשמים מתחילה. פעולות אלו עוזרות במניעת רטיבות, נזילות והצטברות של מים עומדים.

מיסטר אינסטלטור מציעה שירות התקנת מרזבים מלא הכולל את כל השירותים הנלווים. שירותים אלו כוללים הנחת תעלות למרזבים, התקנת מרזבים חיצוניים, פתיחת המעבר בין הגג למרזב, איטום המעבר בין הגג למרזב, בדיקת מרזבים ועוד. הקפדה על תקינות המרזבים שלכם, תסייע לכם במניעת נזקים עתידים שיכולים לגרום נזק יקר לביתכם.

איך בוחרים מרזב?

מרזבים הם חלק חשוב בגג ביתכם, לכם חשוב לבחור מרזב שעונה לדרישות. במיסטר אינסטלטור נעזור לכם לבחור את מערכת המרזבים המושלמת לביתכם. המומחים שלנו בעלי ניסיון של שנים בתחום, והם יעבדו אתכם בשיתוף פעולה מלא, על מנת לתכנן התקנת מרזבים מקצועית ויעילה שתשרת את ביתכם לאורך שנים.

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות, התקשרו אלינו עוד היום. בהתאם לצרכים והאילוצים שלכם, נתאים עבורכם מערכת מרזבים בהתאמה אישית לביתכם.

מאיזה חומרים עשויים מרזבים?

החומרים מהם עשויים מרזבים מתחלקים לשלוש:

  • מרזב פח: מרזבי פח משמשים בעיקר לניקוז מי גשמים מהגג. עם זאת, מכיוון שלפח יש נטייה להחליד, היא אינה הבחירה האידיאלית עבור גגות בהם יש זרימת מים רציפה. היתרון העיקרי במרזבי פח זה עמידותם בפני חום השמש הישראלית.
  • מרזב פלסטיק: מרזבי פלסטיק הם בחירה מעולה עבור גגות בהם ישנה זרימת מים בתכיפות גבוהה, מכיוון שפלסטיק אינו מחליד. עם זאת, פלסטיק רגיש יותר לחום השמש ועלול להתבלות עם הזמן.
  • מרזב משולב פח ופלסטיק: שילובם של שני סוגי המרזבים מאפשרת לכם ליהנות מהיתרונות של כל אחד מהם. עם מראה חיצוני מפח העמיד מפני קרני השמש, ופנים המרזב העשוי פלסטיק שיכול להתמודד עם כמויות גדולות של מים מבלי להחליד. אפשרות זו היא היקרה ביותר, אך היא הבחירה האידיאלית עבור ביתכם.

כיצד שומרים על תפקוד תקין של מרזבים בביתנו?

כאמור, למרזבים יש חלק חשוב בביתכם, לכן חשוב לשמור ולתחזק אותם על מנת להבטיח ניקוז תקין ולמנוע נזקים יקרים. על ידי ביצוע מספר פעולות פשוטות, תוכלו להבטיח תפקוד תקין ועמיד לאורך שנים של המרזב בגג ביתכם.

מרזב לא נקי הוא אחד הגורמים העיקריים המשבשים את תפקודו. פסולת כגון עלים וענפים שהצטברו בתעלות המרזב עלולים לגרום לסתימות הגורמות למים לגלוש על דפנות הקיר ואף לחלחל לביתכם. הקפדה על ניקיון המרזבים אחת לשנה בסמוך לעונת החורף; תבטיח תפקוד תקין ותגן על המרזב שלכם לאורך שנים.

דרך נוספת לשמירה על תקינות המרזבים היא התקנת כיסוי רשת. זה יעזור למנוע מפסולת להיכנס פנימה ולגרום לסתימות.

במידה ונתקלתם בבעיית ניקוז במרזב ביתכם הקפידו לתקנה מיד. המתנה ארוכה עלולה להחמיר את הבעיה ולהיות יקרה יותר לתיקון ככל שחולף הזמן.

באיזו תקופה מומלץ להתקין מרזב חדש?

התקופה הטובה ביותר בשנה להתקנת מרזבים היא בתקופת הקיץ שבה אין גשם ובכך אין סכנה להצטברות מים על הגג ולפגיעה בעובדים שמתקינים את המרזבים. גם יום אחד של גשם חזק ומתמשך עלול לגרום נזק משמעותי, ולכן חשוב להיערך לפני הגשמים הראשונים של העונה.

ישראלים שנתפסים לא מוכנים לחורף מוצאים את עצמם לא פעם מתאמצים למצוא מתקין מרזבים כשהגשמים הראשונים מתחילים לרדת. התקנת מרזבים במהלך הקיץ, תימנע מכם טרחה ולחץ בניסיון למצוא בעל מקצוע להתקנת מרזבים ברגע האחרון.

בנוסף, מרזבים לא רק דואגים לניקוז מים, אלא גם עוזרים בשליטת כמות המים המתנקזים. כאשר מים מתנקזים בבת אחת וללא שליטה, יכולים לגרום להצפות. הדבר עלול לפגוע בשטח שבתחתית המבנה, כמו גינה, מרפסות, דשא וכו'

התקנת מרזבים לפני עונת הגשמים, תעזור לכם לשמור על רכושכם מפני נזק יקר שיכול להיגרם מהצפות.

התקנת מרזב חיצוני או פנימי – מה כדאי יותר?

על מנת להבין באיזה מרזב לבחור; פנימי או חיצוני בוא נבין מה מאפיין אותם. מרזבים חיצוניים מותקנים בדרך כלל על גגות רעפים, בעוד שמרזבים פנימיים מותקנים בבנייני מגורים. ההבדל העיקרי ביניהם הוא מיקום תעלות הניקוז – מרזבים חיצוניים מנקזים מים מחוץ למבנה דרך תעלות חיצוניות, בעוד שמרזבים פנימיים המים מנוקזים באמצעות תעלות פנימיות.

פנימיים עשויים מבטון בעוד שמרזבים חיצוניים יכולים להיות עשויים גם מחומרים כגון פח, אלומיניום או פלסטיק. לא משנה באיזה סוג מרזב תבחרו פנימי או חיצוני, לשניהם תפקיד חשוב בהבטחת ניקוז המים בצורה נכונה ויעילה.

מרזבים חיצוניים עשויים דורשים פחות תחזוקה מאשר מרזבים פנימיים, אך הם רגישים יותר לסתימות שעלולים להיגרם מהצטברות פסולת ועלים. מרזבים פנימיים, לעומת זאת, מוגנים מפני סתימות אך יש צורך לנקות אותם פעם בשנה לפני שמתחילה עונת הגשמים. בסופו של דבר, ההחלטה באיזה סוג מרזב להתקין תלויה בצרכים וההעדפות הספציפיות שלכם.

מחיר התקנת מרזב חדש

התקנת מרזבים יכולה להיות תהליך מורכב מה שעלול להוביל לעלויות גבוהות, זאת בהתאם לגודל ומורכבות התקנת מרזב בגג ביתכם. אצלנו במיסטר אינסטלטור אנו מעסיקים מיטב האינסטלטורים בישראל שיכולים לזהות במדויק את התקלה ולספק תכנית פעולה מותאמת לפתרון מהיר ויעיל. אנו מציעים התקנת מרזבים במחיר של 700 ש"ח ומעלה.

לקבלת מחיר מדויק יותר צרו קשר עוד היום לייעוץ חינם!

מחפשים חברה מקצועית המספקת התקנת מרזבים אמינה? מיסטר אינסטלטור כאן לשירותכם!

אם אתם זקוקים להתקנת מרזבים, מיסטר אינסטלטור היא החברה בשבילכם! אנו מעסיקים את אנשי המקצוע מומחים בהתקנת מרזבים. הודות למגוון הרחב של מרזבים שאנו מספקים, נוכל להבטיח שתקבלו את המרזב המושלם עבור ביתכם.

הצוותים שלנו מחויבים לספק שירות לקוחות מהשורה הראשונה ויעבדו אתכם בשיתוף פעולה מלא על מנת לבחור את המרזב המתאים ביותר. אנו מודעים לכך שרוב לקוחותינו אינם מודעים למידע הבסיסי כאשר מעוניינים להתקין מרזב חדש, לכן אנו מקדישים לכל לקוח את הזמן הנדרש, על מנת להסביר לכל אחד מהלקוחות שלנו במידע ובאפשריות העומדות לרשותם.

יצירת קשר
צרו קשר על יד מילוי טופס יצירת הקשר המופיע מתחת. במקרים דחופים התקשרו: 054-440-0284