התקנת אסלה

למרות שאולי זה לא נראה כך, אסלות הם חלק חשוב בחיינו. מכיוון שהם הכרחיים לשגרת ההיגיינה היומית שלנו, חשוב שיהיה בהישג יד מספר טלפון של אינסטלטור שיכול להתקינם במהירות, ביעילות ובזול.

זה המקום שבו הצוות שלנו נכנס לתמונה! אנו מומחים בכל סוגי התקנת אסלות, מדגמים סטנדרטיים ועד לדגמים מסובכים יותר. בנוסף, אנו מציעים מחירים תחרותיים מבלי להתפשר על איכות או שירות.

במידה ואתם מעוניינים בהתקנת אסלה חדשה, אל תהססו להתקשר למומחים שלנו. נשמח לספק לכם הצעת מחיר חינם ולבצע את העבודה במהירות וביעילות.

מעוניינים בהחלפת אסלה? איזה אפשריות עומדות לרשותכם?

לפני שמחליטים באיזו אסלה לבחור, בוא נבחן קודם את האפשרויות העומדות לרשותנו:

אסלת P

אסלה מסוג P היא דגם ישן המשתמש בחיבור צינור גלוי בין גוף האסלה למיכל ההדחה. היתרון העיקרי באסלות  מסוג זה הוא תחזוקה קלה ועלויות ההתקנה נמוכות יחסית. עם זאת, החיסרון באסלה זו הוא מראה מיושן ומגושם בגלל מיכל ניאגרה גדול וחשוף.

טווח מחירים להתקנת אסלה מסוג זה: 600 ₪ - 700 ₪.

אסלה תלויה

האסלה התלויה על הקיר היא אחד הטרנדים החמים כיום בחדרי השירותים. סוג זה של אסלה נותן מראה עכשווי מכווין שאסלה זו תלויה על הקיר ומרחפת מעל הריצוף. תהליך ההתקנה של אסלה תלויה נחשב למורכב יותר מסוגים אחרים מכיוון שיש צורך להסתיר את הניאגרה מאחורי הקיר באמצעות בלוקים או לוחות גבס.

האופן שבו היא מותקנת – מקשה על תחזוקת אסלה זו. כך שבמידה וקיים צורך בהחלפת מנגנון ניאגרה או בכל תיקון אחר האינסטלטור ייאלץ לעשות זאת ע"י פתח קטן שגישתו מוגבלת, מה שמקשה ומסבך את פעולת התיקון. לכן יש לקחת זאת בחשבון שבחורים בהתקנת אסלה תלויה.

טווח מחירים להתקנת אסלה תלויה: 2000 ₪ - 2500 ₪.

אסלת מונובלוק

המונובלוק נחשבת לאסלה הפופולארית בישראל. כפי ששמה מרמז, היא מורכבת מחתיכת חרסינה אחת עם מיכל הדחה מובנה. בניגוד לאסלה מסוג P אסלה זו מודרנית יותר אבל נחשבת פחות עכשווית ומודרנית מאסלה תלויה.

היתרון העיקרי באסלת מונובלוק היא היותה זולה (בדומה ל-P). לעומת זה חסרונה הבולט היא שבמידה ובניאגרה ישנה תקלה שאינה ניתנת לתיקון – תצטרכו להחליף את כל האסלה.

טווח מחירים להתקנת אסלה מונובלוק: 700 ₪ - 800 ₪.

מהו משך הזמן הכרוך בהתקנת אסלה חדשה?

משך הזמן הכרוך בהתקנת אסלה משתנה בהתאם לסוג האסלה. אסלות מסוג P או אסלות מונובלוק ניתנות להתקנה זמן של חצי שעה בלבד במידה וההתקנה מתבצעת ללא תקלות.

לעומת זאת התקנת אסלה תלויה אורכת זמן רב יותר, מכיוון שהתקנתה כרוכה בחיבור גדול יותר של רכיבים שחלקם מורכבים יותר להתקנה. כמו כן, זמן ייבוש ארוך יותר יאריך את זמן ההתקנה. חשוב לציין שהניאגרה הסמויה הקיימות באסלות תלויות מצריכות חיפוי מה שמאריך משמעותית את זמן ההתקנה.

ואתם מעוניינים בהתקנת אסלה תלויה בביתכם – יש לקחת בחשבון שחדר השירותים ביתכם יושבת לפחות ליום אחד.

מהו תקן הגובה מהרצפה  של אסלה תלויה?

רוב האנשים אינם מייחסים חשיבות לגובה האסלה שלהם, למעשה מדובר בשיקול חשוב הן לנוחות והן לפרקטיות. התקן קובע, שהגובה שבו אסלה תלויה צריכה להיות מותקנת הוא בין 39 ל-41 סנטימטר מהרצפה, לא כולל גובה מושב האסלה.

גובהה זה מבטיח נוחות מרבית לכל אדם בגובהה ממוצע מבלי להתכופף או להתמתח. בנוסף, גובה אסלה תלויה יכול לסטות בסנטימטר אחד בלבד מגובה הרצפה. זה מבטיח שהאסלה מחוברת בצורה מאובטחת וממזערת את הסיכון בהתרופפות לאורך זמן.

לכן בפעם הבאה שאתם מעוניינים בהתקנת אסלה תלויה חדשה, הקפידו לקחת בחשבון את הגובה. זה עשוי לעשות את ההבדל.

מה צריך לדעת לפני שמתקינים אסלה תלויה על קיר גבס?

התקנת אסלה תלויה על קיר גבס מאפשרת למתקין דרך קלה יותר לחיבור האסלה והניאגרה הסמויה מאשר בהתקנה על קיר בלוקים. מה שבסופו של דבר יכול להוזיל עלויות.

יש לקחת בחשבון שקיר גבס חלש בהרבה מקירות בטון וגבס. לכן על מנת למנוע קריסה של האסלה התלויה,  יש לוודא שהאסלה מקובעת לקונסטרוקציה עמידה אשר מסוגלת להתמודד עם העומסים הנוצרים בעת ישיבה על האסלה.

שירותי התקנת אסלה מקצועיים על ידי המומחים של מיסטר אינסטלטור

בעת התקנת אסלה, חשוב להתייחס לסוג האסלה ולקיר עליו אנו מעוניינים להתקינה. אם אתם מחפשים אפשרות מודרנית ומשתלמת, אסלת מונובלוק היא בחירה טובה. עם זאת, אם אתם מחפשים אפשרות עכשווית ומסוגננת יותר, אסלה תלויה היא בחירה טובה יותר.

אם אתם מעוניינים להתקין אסלה חדשה, אנו במיסטר אינסטלטור יכולים לעזור. אנו מציעים שירותי התקנה מקצועיים הכוללים הצמדת האסלה לקונסטרוקציה עמידה שמסוגלת להתמודד עם העומסים הנוצרים בישיבה על האסלה. בנוסף, אנו מציעים מחירים תחרותיים שיתאימו לתקציבכם. צור קשר עוד לקבלת מידע נוסף!

 

יצירת קשר
צרו קשר על יד מילוי טופס יצירת הקשר המופיע מתחת. במקרים דחופים התקשרו: 052-966-8588