החלפת צנרת

רוב האנשים מתייחסים אל מים כמובן מאליו - הם תמיד שם כשאנחנו צריכים אותם. לעתים אנו לא חושבים על מערכת הצינורות המניעה את המים למקורות המים בביתנו עד כאשר משהו משתבש. כאשר צינור מים מתפוצץ או דולף יכול לגרום לנזקים משמעותיים. לכן החלפת צנרת נחשב לשירות כה חשוב. במקרים רבים, עדיף להחליף צינור ישן לפני שבעיה צצה.

ישנן סיבות רבות המשפיעות על תפקוד צנרת כושל, זה כולל קיפאון בצנרת הגורם לסדקים, הצטברות חלודה לאורך זמן המחלישה את הצינור, עייפות החומר ונזק מקרי. קיימות סיבות רבות בגינן נצטרף להזמין שירות החלפת צנרת. אנו יודעים כמה חשובה מערכת אינסטלציה מתפקדת, בדיוק מסיבה זו נדאג להגיע אליכם בהקדם האפשרי.

הקדימו תרופה למכה – אל תמתינו עם החלפת צנרת בביתכם.

במקרים רבים, החלפת צנרת מים ביתית היא הכרחית לאחר נזק שנגרם כתוצאה מנזילות או פיצוצים. על מנת למנוע בעיות עתידיות, מומלץ לבדוק תקופתית מערכות צנרת מים מיושנות ומערכות בביוב בבתים שגילם מעל 15 שנה.

חשוב לזכור שלאורך השנים, הודות להתקדמות הטכנולוגיה צנרת המים עברה שינוי כביר. במידה וביתך נבנה לפני יותר מ-15 שנים, סביר להניח שצנרת המים עשויה מברזל.

בצנרת העשויה ברזל; חלודה שנגרמת כתוצאה מזרימת מים מתמשכת היא בלתי נמנעת. כתוצאה מכך הנזק  שנגרם הוא כפול: בלאי מתמשך שאט אט גורם להיחלשותו של הצינור עד שלבסוף הוא מתפוצץ וגם להימצאותם של חלקיקי ברזל שבסופו של דבר מגיעים לברזים שונים בביתנו.

במידה ובביתכם מותקנת צנרת העשויה מברזל, מומלץ להחליפה בצנרת העשויה מחומרים חזקים יותר שעומדים בתו התקן ישראלי.

PEX ו-SP – האפשרויות המעולות העומדות לרשותנו בעת החלפת צנרת.

כאשר מחליטים להחליף צינורות בבית, שתי האפשרויות הנפוצות הן Pex ו-SP.

צנרת פקס (PEX) היא אחת מהאפשרויות העמידות ביותר שעומדות לרשותכם. העובדה שצינור זה עשוי מפלסטיק ולא מברזל מבטיחה עמידות לאורך זמן.

צינורות ה-PEX מושחלים בתוך שרוולים כך שבמידה ויש בעיה כתוצאה מפיצוץ או נזילה, ניתן לשלוף את הצינור ולהחליפו בחדש בקלות ובמהירות יחסית. היתרון הבולט בשיטת התקנה זאת, היא שהחלפת צינור בעת הצורך מתבצעת ללא הרס מיותר.

עלותו של צינור PEX אומנם עלולה להיות יקרה, אבל זולה יותר לעומת צינור SP.

צינורות ה-SP  (SUPER PIPE) מצופים בפליז ואלומיניום מה שהופך אותם לעמידים מאוד.  לצינור ה-SP ישנם יתרונות משל עצמו: בדומה לצינור ה-PEX צינור ה-SP עשוי מפלסטיק ולכן עמידותו תהיה לאורך שנים. כמו כן על גבי צינור SP ניתן בקלות יחסית להוסיף נקודות מים לעומת צינור ברזל. לדוגמא במידה ובעת שיפוץ נרצה להוסיף נקודות מים חדשות, הדבר נעשה ביתר קלות עם צנרת SP.

בעיות עתידיות העלולות להתרחש בצינור ה-SP ניתנות לאיתור באמצעות גלאי מתכות כך שקיימת אפשרות לתיקון מהיר. חסרונו העיקרי של צינור ה-SP על פני צינור ה-PEX היא שהחלפתו או תיקונו כרוך בשבירת קירות אריחי קרמיקה.

בחירת החלפת צנרת ישנה בצינורות SP או PEX תבטיח את שביעות רצונו של הלקוח. הודות לכך שצינורות אלו עשויים מפלסטיק הופכת אותם לעמידים בפני קורוזיה. בנוסף לכך צינורות אלו גמישים מה שמאפשר התקנה קלה ומדויקת.

החלפת צנרת מים בבית – לא עסק לחובבנים.

החלפת צנרת SP  ו-PEX מחייבים התקנה מקצועית של אינסטלטורים בעלי הכשרה מיוחדת לעבודה עם צינורות מסוג זה. התקנת צנרת על ידי אנשי מקצוע חסרי הכשרה עלולה לגרום ליותר נזק מתועלת. לכן במידה ואתם מעוניינים בהחלפת צנרת ביתכם; יש לבחור אך ורק בחברה מקצועית ובעלת הידע הנדרש הנחוץ לעבודות מהסוג הזה.  

במידה ואתם מחפשים חברת אינסטלציה לצורך החלפת צנרת מים איכותית העשויה PEX או-SP, מיסטר אינסטלטור היא הפתרון המושלם עבורכם. אנו בעלי ניסיון של שנים בענף ומסורים לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר. צוות המומחים שלנו מיומן בהתקנת צנרת העשויה  PEX  ו-SP ויכולים לעשות זאת במהירות וביעילות.

אל תמתינו לנזקים מיותרים - התקשרו למיסטר אינסטלטור עוד היום ותנו לנו לשדרג את מערכת האינסטלציה בביתכם!

החלפת צנרת ביוב – מה חשוב לדעת?

במידה ואתם זקוקים להחלפת הצנרת המרכיבה את מערכת הביוב, ישנן עובדות שצריכים להיות מודעים אליהם. צינורות ביוב חדשים עשויים לרוב מ-PVC. קוטר הצינור תלוי במטרתו – צינור חיצוני לרוב יהיה בקוטר 6 אינץ' אליו צינור ביוב ביתי יהיה בקוטר של 4 אינץ'

ניתן לבחור בין צינור מגולוון לצינור נחושת. צינור נחושת מונע הידבקות והצטברות משקעים ופסולת בצנרת (מה שעלול להוביל לסתימה במערכת הביוב) בעוד שצינורת מגולוונים עמידים בפני קורוזיה.

האינסטלטורים שלנו מומחים גם בהתקנת צנרת ביוב מסוג PVC ויוכלו לפרוס בפניכם את האפשרויות העומדות לרשותכם.

מיסטר אינסטלטור – המומחים שלכם להחלפת צנרת

חברת מיסטר אינסטלטור היא הפתרון הטוב ביותר בכל הנוגע להחלפת צנרת מים וביוב. אנו בעלי ניסיון של שנים בענף ומחויבים לספק ללקוחותינו את השירות הטוב, האמין והזול ביותר בישראל.

צוות המומחים שלנו מתמחה בהתקנת צנרת PEX ו-SP. כמו כן, אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות עבור לקוחותינו, כך שתוכלו להיות בטוחים כי  חברתנו מספקת כל שירותי האינסטלציה שעונים לצרכים שלכם. אל תחכו לנזקים מיותרים - התקשרו עוד היום למיסטר אינסטלטור ותאפשרו למומחים שלנו לשדרג את מערכת האינסטלציה בביתכם!

יצירת קשר
צרו קשר על יד מילוי טופס יצירת הקשר המופיע מתחת. במקרים דחופים התקשרו: 052-966-8588