החלפת כיור מטבח

החלפת כיור מטבח לא חייבת להיות כאב ראש. מיסטר אינסטלטור יכולים לעשות זאת במהירות, במחיר סביר וללא בלגן.

שוקלים להחליף את כיור המטבח הישן? ישנם כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון כמו איכות הכיור, התאמתו למטבח שלכם ומי יתקין אותו. השאירו לנו את כל הדאגות האלה!

האינסטלטורים שלנו התקינו בהצלחה עשרות כיורים במטבחים מסוגים שונים - גדולים או קטנים, חדשים או ישנים. אנחנו נהיה אתכם בכל שלב; החל מבחירת סוג הכיור המתאים ביותר עבורכם ועד התקנתו המקצועית - הכול במחירים מעולים!

בצורך בשירות החלפת כיורים יכול להתרחש מסיבות כגון: רצון לשדרוג, שיפוץ מטבח ושיבוש פעולת הכיור הנובע משברים, סדקים ונזילות. לא משנה הסיבה, החלפת כיור חייבת להתבצע ע"י אינסטלטור מקצועי.

החלפת כיור מטבח ללא הרס מיותר.

החלפת כיור במטבח עלולה להיות כרוכה בהרס שיכול להיגרם לשיש. במידה וההתקנה אינה מתבצעת בצורה לא נכונה, השיש עלול להישרט ואף להיסדק ולהישבר. מסיבה זו ישנה חשיבות לבחירת אינסטלטור מנוסה ומקצועי בהחלפת כיורי מטבח.

לפני החלפת הכיור יש לוודא כיצד הותקן הכיור הישן. ישנן התקנות שטוחות, עיליות או תחתיות – מידע זה יסייע לאינסטלטור להסיר את הכיור הישן ללא נזק. כדי למנוע כל נזק למשטח השיש או לארונות המטבח, ישנה חשיבות לכך שהכיור שבחרתם מתאים בגודלו. כך, תבטיחו הליך התקנה קל ותמנעו מהפתעות לא רצויות בהמשך הדרך.

כיצד מתבצע הליך החלפת כיור במטבח?

למרות שחלק מעבודות עשה זאת בעצמך יכולות להיות מהנות, החלפת כיור המטבח שלך אינה אחת מהן במיוחד שקיים חשש לפגיעה בשיש. אל דאגה-- למרות ששיש יכול להיפגע מהחלפת כיור, אינסטלטור מנוסה יידע איך להחליף כיור מטבח מבלי לפגוע בו.

אלה השלבים הדרושים להחלפת כיור ישן בחדש:

  1. תחילה נתקו את הכיור הישן מהסיפון ושחררו את הצינור המתחבר לכיור.
  2. לאחר יש לחתוך את הסיליקון מסביב לכיור על מנת לנתקו מהשיש.
  3. הרכיבו את הכיור החדש וחברו אותו למערכת הניקוז.
  4. לבסוף מרחו שכבת סיליקון על מנת לאטום את החיבור בין השיש לכיור החדש.

זה הכול! אפשרו לסיליקון להתייבש ותיהנו מכיור חדש לגמרי.

כמה עולה להחליף כיור מטבח?

כאשר אתם מחפשים אינסטלטור שיחליף את כיור המטבח שלכם, המחיר לרוב, הוא אחד הגורמים המכריעים. על מנת לוודא שאתם מקבלים את השירות הטוב ביותר ובעלויות הוגנות, מומלץ לעשות סקר מחירים מהיר. מחיר החלפת כיור במיסטר אינטסטלטוא מתחיל ב-700 ₪.

ישנם שני גורמים שכדאי לחשוב עליהם כאשר אתם מעוניינים בהחלפת כיור מטבח: עלות התקנת העבודה ומחיר הכיור. ישנם אינספור סוגי כיורים זמינים בשוק, חשוב לבחור בכיור המתאים ביותר להתקנה במטבח שלכם.

כאשר אתם מוכנים להתקשר לאינסטלטור לצורך התקנת הכיור המטבח שלכם, הקפידו לציין את סוג הכיור וכל פרט רלוונטי אחר. פרטים אלו יעזרו לכם לקבל הצעת מחיר מדויקת ולמנוע הפתעות בעלויות.

מעוניינים בהתקנת כיור מטבח חדש? קבלו הצעת מחיר ללא עלות!

אם אתם מחפשים אינסטלטור מקצועי שיעזור לכם בהחלפת כיור המטבח שלכם, חיפושכם תם! המומחים של מיסטר אינסטלטור התקינו בהצלחה עשרות כיורים מטבח מכל הצורות והגדלים.

האינסטלטורים שלנו מנוסים בהחלפת כל סוגי הכיורים, ואנו יודעים לעשות זאת מבלי לפגוע במשטח השיש שלכם. אנו מציעים גם מחירים נוחים, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את התמורה הטובה ביותר עבור כספכם.

התקשרו אלינו עוד היום כדי לקבל הצעת מחיר חינם על החלפת כיור המטבח שלכם!

יצירת קשר
צרו קשר על יד מילוי טופס יצירת הקשר המופיע מתחת. במקרים דחופים התקשרו: 054-440-0284