שירותי אינסטלציה

אנו במיסטר אינסטלטור מציעים מגוון רחב של שירותים כדי לענות על כל צרכי האינסטלציה שלכם.

חלק מהשירותים שאנו מציעים כוללים:

  • החלפת ברז: אם הברז שלכם ישן, פגום או דולף, הצוות שלנו יכול לעזור. אנו יכולים לספק ברז חלופי איכותי ולהתקין אותו עבורכם, תוך הקפדה על פעילות תקינה של מערכת האינסטלציה.
  • הגברת לחץ המים: אם יש לכם לחץ מים נמוך בבית, זה יכול להיות מתסכל ולא נוח. הצוות שלנו יכול לעזור על ידי זיהוי הגורם ללחץ הנמוך ונקיטת צעדים כדי להגביר אותו, לתת לך את זרימת המים החזקה והיציבה שאתה צריך.
  • תיקון פיצוצי צנרת: אם צינור בבית שלכם מתפוצץ, זה עלול לגרום לנזק משמעותי. האינסטלטורים שלנו מסוגלים לטפל במצבי חירום אלו ויכול לתקן במהירות את הצינור שהתפוצץ כדי למנוע נזק נוסף.
  • תיקוני אינסטלציה: בין אם יש לכם בעיית אינסטלציה קטנה או בעיה מורכבת יותר, יש לנו את הידע והניסיון לאבחן ולתקן מגוון בעיות אינסטלציה, כדי להבטיח שמערכת האינסטלציה פועלת כראוי.
  • החלפת צנרת: אם הצינורות שלכם ישנים, פגומים או זקוקים להחלפה אנו יכולים לעזור. האינסטלטורים שלנו יכולים לספק צינורות איכותיים ולהתקין אותם עבורכם, תוך הקפדה על שמערכת האינסטלציה שלכם מעודכנת ותקינה.

בנוסף לשירותים אלו אנו מציעים גם מגוון שירותי אינסטלציה נוספים כמו תיקון נזילות, התקנת פקק מלכודת בקבוקים, התקנת טוחן אשפה ועוד. צור איתנו קשר כדי ללמוד עוד איך אנחנו יכולים לעזור.

התקשרו עכשיו לאינסטלטור
יצירת קשר
צרו קשר על יד מילוי טופס יצירת הקשר המופיע מתחת. במקרים דחופים התקשרו: 052-966-8588