פתיחת סתימות במקלחת

במידה והניקוז במקלחת שלכם סתום ואינכם מצליחים לפתור את הבעיה בעצמכם, אל דאגה! למומחים של מיסטר אינסטלטור יש פתרון. אנו מספקים מגוון שירותים לפתיחת סתימות במקלחת.

לאינסטלטורים המנוסים שלנו יש את הכלים והידע לזהות במהירות את מקור הסתימה ולשחררה. אנו מבינים את אי הנוחות כאשר מים אינם מתנקזים במקלחת וגורמים להצפה, לכן אנו עובדים מהר על מנת שתוכלו לחזור ליהנות ממקלחת חמה ומרעננת.

בנוסף, אנו מציעים גם שירותי תחזוקה ומניעה שיעזרו לכם למנוע סתימות מלכתחילה. הצוות שלנו יכול להתקין מערכות ניקוז ומסננים שיעזרו לשמור על מערכת ניקוז נקייה ומתפקדת.

אם אתם מתמודדים עם סתימה במקלחת, אל תמתינו לבעיה רצינית יותר - התקשרו עוד היום למיסטר אינסטלטור.

כיצד ניתן למנוע סתימה במקלחת?

ניתן לעשות מספר פעולות פשוטות על מנת למנוע סתימה במקלחת ולשמור על זרימה חלקה.

בסיום כל שימוש במקלחת הקפידו לנקות שיער ולכלוך שנלכדו בפתח הניקוז. למרות שפעולה זו אינה נשמעת נעימה, ניקוי קבוע של פתח הניקוז במקלחת זה המפתח למניעת סתימות טורדניות.

מומלץ מאוד גם להניח רשת ייעודית מעל פתח הניקוז על מנת ללכוד פסולת שעלולה להצטבר ולהתפתח לסתימה.

על מנת לשמור על מערכת ניקוז נקייה ויעילה, אחת לכמה שבועות מומלץ להשתמש בחומרים המשמשים לפתיחת סתימות קלות, אפילו אם אין סתימה. חשוב מאוד להיות זהירים ולהשתמש רק בחומר עדינים שנועדו למנוע הצטברות של לכלוך. זכרו, מטרתנו היא למנוע סתימה ושימוש בחומרים אלו יכולים להיות פתרון נהדר.

במידה וישנה סתימה במקלחת אשר קרובה לפני השטח, קיימת אפשרות לשחררה על ידי פתיחת חור הניקוז והוצאת הפסולת שהצטברה. אבל מה עושים כשהסתימה עמוקה יותר?

מהם הדרכים הפופולאריות לשחרור סתימות במקלחת.

קיימות מספר דרכים בהם נעשה שימוש על מנת לפתוח סתימות במקלחת

פומפה – אמצעי יעיל לפתיחת סתימה במקלחת.

אם אתם מחפשים פתרון מוכר לשחרור סתימות במקלחת, פומפה היא בהחלט הבחירה הטובה ביותר שלכם.

פומפה פועלת באמצעות ואקום ולחץ מים על מנת לפתוח סתימות. השימוש בפומפה יעיל בעיקר לסתימות קטנות ואינה יעילה לפתיחת סתימות גדולות.

כיצד פותחים סתימה במקלחת באמצעות פומפה?

ראשית וודאו שבמקלחת יש כמות מים שמכסה את פתח הניקוז. לאחר מכן, הצמידו אותה לפתח הניקוז והתחילו "לפמפם" - בתנועות לחיצה למעלה ולמטה. על ידי "דחיפת" מים בלחץ גבוהה פנימה אשר עוזר לדחוף חומרים שהצטברו וחסמו את זרימת מי השפכים.

איך פותחים סתימה במקלחת עם ספירלה ידני

המילה "ספירלה" מוזכרת פעמים רבות ביחס לפתיחת סתימות, אך לא כולם מבינים במה מדובר: מה זה בכלל ספירלה? וכיצד היא משמשת לשחרור סתימות?

הספירלה היא מעין קפיץ בצורת ספירלה. דחיפתה של הספירלה לתוך חור הניקוז מאפשרת לדחוף בכוח פסולת שהצטברה במעמקי הצינור ובכך לשחררה.

שימוש בקפיץ ידני יתבצע כאשר הסתימה אינה נפתרת על ידי פומפה וכאשר  קיים צורך בהפעלת לחץ מתון שאינו מתאפשר בשימוש בפומפה. במידה וקיימת חסימה חמורה יותר וממוקמת בעומק הצנרת, שימוש בספירלה חשמלית תהיה אופציה טובה יותר.

פתיחת סתימות במקלחת ע"י שימוש בספירלה חשמלית

ההבחנה העיקרית בין ספירלה חשמלית וידנית היא שהראשונה מופעלת באמצעות חשמל, מה שהופך אותה לחזקה הרבה יותר. במקרים חמורים יותר של סתימה יעשה שימוש בספירלה חשמלית. עם זאת, השימוש בספירלה החשמלית כרוך בעלות גבוהה יותר, כך שאם אתם מעוניינים לחסוך כסף, בקשו מהאינסטלטור לנסות תחילה שיטות אחרות לפני השימוש בספירלה החשמלית.

שימוש בחומר לפתיחת סתימות במקלחת

למרות שהשיטות שציינו עד כה אינם פוגעים פיזית בצנרת הניקוז, ראוי לציין ששימוש בכימיקלים לשחרור סתימות עלול לשחוק אותם לאורך זמן. נניח שהחומר לפתיחת הסתימות מכיל חומצה חזקה והצנרת מורכבת מברזל ישן או פלסטיק רגיש. במקרה זה, התגובה הכימית משימוש בחומרים אלו עלולים לפגוע בדופן הצינור ולהוביל לנזילות, פיצוצים או תקלות.

המטרה לאזהרות אלו היא לאפשר לכם לבדוק מראש איזה סוג של צנרת קיימת במערכת הניקוד על מנת להימנע מנזק שעלול להיגרם בעקבות שימוש בחומרים לא מתאימים. אינסטלטור מומחה יכול לעזור לכם לקבוע איזה חומר לפתיחת סתימות מתאים לשימוש בצנרת הניקוז בביתכם.

כעת, לאחר שווידאתם שהצינורות שלכם מסוגלים להתמודד עם חומרים כימיקלים לפתיחת סתימות (סודה קאוסטית, למשל), מה הלאה?

בראש ובראשונה הקפידו להגן על עצמכם על ידי לבישת כפפות ומסכת פנים. שאיפת חומצה או מגע ישיר אתה עלולה להיות מסוכנת.

לאחר מכן יש לוודא מהי חומרת הסתימה. לרוב, כאשר מדובר בפתיחת סתימות קלות, חומרים אלו יכולים להיות פתרון מצוין, אולם בהתמודדות עם סתימות מורכבות יותר; חומרים אלו אינם יהיו יעילים.

פתיחת סתימה במקלחת באמצעות ביובית.

כאשר כל הניסיונות שציינו מעל נכשלים, כנראה שאין מנוס ויש צורך באמצעי עוצמתי יותר – ביובית!

ביובית היא משאית שעליה מותקן מיכל פסולת גדול ומערכת יניקה עוצמתית. עוצמת היניקה של הביובית מאפשרת לאינסטלטור לשטוף בעזרת לחץ מים את פנים צינור הניקוז ובכך לשטוף ולהסיר את כל החסימות שקיימות בצנרת ולשחרר את הסתימה.

שימוש בביובית אינו זול וישמש רק כמוצא אחרון לשחרור סתימות.

מיסטר אינסטלטור – שירותי פתיחת סתימות מקלחת במחירים נוחים

במידה ואתם מתמודדים ללא הצלחה עם סתימה במקלחת ביתכם וניסיתם את השיטות העומדות לרשותכם, חברת מיסטר אינסטלטור כאן כדי לעזור. צוות האינסטלטורים המנוסים שלנו משתמשים במגוון שיטות לפתיחת סתימות, לרבות שימוש בספירלה חשמלית וביובית כאשר מדובר בסתימות קשות .

הצוותים שלנו מצוידים בכלים ובידע הנדרש לפתיחת סתימות במהירות וביעילות. הודות לתעריפים תחרותיים והצעות מחיר בחינם, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את התרומה הראויה ביותר עבור כספכם.

לשירותי אינסטלציה אמינים ובמחירים נוחים, התקשרו לחברת מיסטר אינסטלטור עוד היום.

יצירת קשר
צרו קשר על יד מילוי טופס יצירת הקשר המופיע מתחת. במקרים דחופים התקשרו: 052-966-8588