פתיחת סתימות באסלה

ישנם אנשים שיעדיפו ללכת על בטוח ולהעסיק אינסטלטור לכל בעיה קטנה, בעוד שאחרים יעשו זאת רק כאשר ביתם מוצף או שאין להם ברירה אחרת. אם אתם מסוג האנשים שאוהבים לפתור בעיות בעצמכם, תשמחו לדעת שישנם לא מעט סוגי סתימות שתוכלו לשחרר ללא עזרה מקצועית.  

אנו הולכים להפנות את תשומת הלב לסוג ספציפי של בעיית אינסטלציה, שאם מתרחשת בביתכם, היא אחת הבעיות המתסכלות ביותר - פתיחת סתימות באסלה.

סתימות באסלה – ממה הן נובעות?

כאשר מתרחשת סתימה באסלה לרוב זה נובע כתוצאה מהצטברות מוצקים בשל חומרים שהתערבבו במים ולעיתים כתוצאה מחפצים שחדרו למערכת הניקוז בדרך כלשהי. מוצקים אלו מונעים זרימה תקינה של מערכת הניקוז מה שבסופו של דבר גורם לסתימות באסלה ובמערכת הביוב.

גורם נפוץ נוסף לסתימות בשירותים הם מוצרי היגיינה נשית ומגבונים שנזרקו ונשטפו באסלה במקום להיזרק לפח האשפה. כמו כן מערכת ביוב לקויה היא גורם נוסף אשר יכול לגרום לסתימות במערכת הביוב לרבות סתימות בשירותים.

כיצד ניתן למנוע סתימה באסלה?

כפי שניתן להבין, סתימות בשירותים מהוות אי נוחות עצומה - שלא לדבר על תיקונה שעשוי להיות יקר. למרבה המזל, ישנם צעדים פשוטים שניתן לעשות על מנת למנוע מהם לקרות מלכתחילה.

בראש ובראשונה: לעולם אין לשטוף מגבונים או מוצרי היגיינה באסלה. פריטים אלו הם אחד הגורמים העיקריים בכל הנוגע לסתימות בשירותים. בעולם תקין אם מוצרים אלו היו נזרקים לפח במקום לאסלה, היינו רואים ירידה דרמטית בסתימות אסלות.

שנית, חנכו את בני משפחתך במיוחד ילדים ובני נוער על החשיבות של הדחת חפצים וחומרים לא מתאימים באסלה. מעט חינוך מסייע רבות במניעת בעיות במערכת האינסטלציה בעתיד.

במידה ואתם מוצאים את עצמכם מתמודדים על סתימה באסלה; התקשרו לאינסטלטור מקצועי במקום לנסות לתקנה בעצמכם. ברוב המקרים, עדיף להשאיר תיקונים אלו למומחים.

הקפדה על יישום עצות פשוטות אלו יכולה למנוע מכם כאב ראש גדול וגם לחסוך לכם כסף יקר.

פתיחת סתימה באסלה – עשו זאת בעצמכם.

שירותים סתומים הם באופן לא מפתיע אחד הדברים הכי גרועים ומסתכלים שיכולים להשתבש בביתנו, במיוחד כשזה קורה בבוקר; כאשר כולם מנסים להתכונן לקראת המשך היום. עם זאת, גם אם הדבר קורה בשעות אחרות ביום, סתימה באסלה יכולה לגרום למטרד גדול ולשבש את שגרת יומכם.

במידה ואתם מעוניינים לשחרר את הסתימה באסלה בעצמכם, ישנם מספר פעולות שאתם יכולים לבצע לפני שפונים לאינסטלטור.

  1. שלב ההכנה - חשוב לנקוט באמצעי זהירות בעת פתיחת סתימה באסלה, שכן עלולה להיות נזילה מאסיבית של מים, לכלוך ומי שפכים. על מנת למנוע את זה, רצוי לרפד את כל שטח השירותים בסמרטוטים סופגים.
  2. ריקון מים ממיכל הדחה (ניאגרה) -  לפני ניסיון שחרור הסתימה באסלה חשוב לרוקן את המים מהניאגרה, אבל לפני שעושים זאת יש לסגור את ברז מילוי הניאגרה על מנת למנוע זרימה מים נוספת למיכל ההדחה. לאחר מכן, באמצעות דלי, רוקנו את מיכל האסלה.
  3. שחרור סתימה בעזרת פומפה - כדי להשתמש בפומפה, יש להניח אותה בשירותים כך שהיא שקועה מתחת למים ומכסה את חור הניקוז שממנו מי האסלה נשטפים. פמפמו למשך 30 שניות או עד שתבחינו שהסתימה שוחררה.

במידה והסתימה לא שוחררה כנראה ומדובר בסתימה מורכבת יותר. במקרים כאלו קיים צורך בציוד מתקדם שברוב המקרים לא קיים בהישג יד. במצב כמו זה מומלץ ליצור קשר עם אינסטלטור מומחה לפתיחת סתימות.

אם אתם כמו רוב הישראלים, בעיות במערכת האינסטלציה זה הדבר האחרון שאתם רוצים להתמודד איתם. לכן תמיד כדאי להחזיק את המספר של אינסטלטור מקומי מומלץ ומקצועי בהישג יד.

כמה עולה שירות פתיחת סתימות באסלה?

המחיר שגובים אינסטלטורים עבור פתיחת סתימה באסלה תלוי בחומרת בסתימה ובקושי לשחררה. במידה ומדובר בסתימה קטנה, המחיר לא יהיה שונה בהרבה מביקור סטנדרטי. במקרים של סתימות חמורות יותר, אשר דורשות זמן עבודה נוסף או ציוד מיוחד; המחיר יהיה גבוהה יותר.

מחיר השירות לפתיחת סתימה באסלה של מיסטר אינסטלטור מתחיל מ-250 ₪. אם אתם זקוקים לשירותי תיקון אסלות נסתרות, האינסטלטורים שלנו מנוסים ומסוגלים לספק פתרונות מקיפים לכל בעיה או תקלה במערכת האינסטלציה ובמחירים נוחים.

מיסטר אינסטלטור – פתרון מהיר, אמין וזול לפתיחת סתימות באסלה.

מחפשים שירות פתיחת סתימות באסלה? הגעתם למקום הנכון! האינסטלטורים המנוסים שלנו מצוידים בכלים ובטכנולוגיה העדכנית ביותר לשחרור סתימות באסלה במהירות וביעילות. בנוסף, אנו מציעים מחירים נוחים אשר מותאמים לכל תקציב.

אל תבזבזו יום נוסף בהתמודדות עם אסלה סתומה! צרו קשר עם מיסטר אינסטלטור עוד היום.

יצירת קשר
צרו קשר על יד מילוי טופס יצירת הקשר המופיע מתחת. במקרים דחופים התקשרו: 054-440-0284