פתיחת סתימות באמבטיה

אם האמבטיה שלכם מתמלאת כל הזמן במים, גם לאחר שניסיתם לשחרר אותה בעצמכם, זה הזמן לקרוא למומחה. במיסטר אינסטלטור תוכלו למצוא אינסטלטורים מקצועיים בעלי הציוד החדשני ביותר. האינסטלטורים שלנו יכולים להגיע אליכם תוך זמן קצר ולטפל בבעיה במהירות וביעילות!

כיצד נגרמת סתימה באמבטיה?

סתימת אמבטיה נגרמת מגורמים שונים ובעיקר כאשר נעשה שימוש יתר באמבטיה. השימוש באמבטיה גרום לבזבוז מים וגורם להצטברות לכלוך שחוסם את הניקוז בתדירות גבוהה יותר מכלים סניטריים אחרים בבית. החומר ממנו עשוי הצינור גם משפיע כאשר מדובר בסתימות במיוחד צינורות העשויים מברזל.

כאשר אנו מתקלחים, אנו משירים שיער שלרוב מתנקז בצנרת האמבטיה. בנוסף, הסבון והשמפו שאנו משתמשים בהם מכילים שומנים שעלולים להצטבר לאורך זמן בפתח הניקוז של האמבטיה, וכמובן בצנרת עצמה. עם הזמן הצטברות זו מקטינה את קוטר הצנרת ומונעת ממנה לנקז את המים מהאמבטיה לביוב. עם הזמן פחות מים מצליחים להתנקז מה שגורם להצפת האמבטיה.

חשוב לציין שהתקנה לקויה של מערכת הניקוז יכולה להיות סיבה נוספת הגורמת לסתימת אמבטיה.

כיצד לפתוח סתימות באמבטיה בעצמכם?

במידה וקיימת סתימה פשוטה במערכת הניקוז של האמבטיה ישנם כמה דברים שניתן לעשות כדי לשחררה! אבל חשוב קודם כל למנוע מבעיה זו לחזור בעתיד.

צעדי מנע לסתימת אמבטיה

אם נמאס לכם להתמודד אמבטיה סתומה, אז פתרון זה הוא בשבילכם. התקנת מסנן מעל ניקוז האמבטיה מאפשר רק למים לעבור, ומונע משיער לחלחל לצינור ולגרום לסתימה. זהו פתרון קל וזול שיחסוך לכם זמן ותסכול. אז אל תחכו יותר, גשו לחנות חומרי בניין קרובה לביתכם ורכשו מסנן.

שימוש בחומרים לפתיחת סתימות – בשוק ישנם תכשירים רבים המתיימרים לפתוח סתימות באמבטיה שלכם, חלקם יעילים יותר וחלקם פחות. עם זאת, תכשירים אלו יעילים בעיקר על סתימות חדשות וקטנות. רוב תכשירים אלו מכילים כימיקלים ויכולים להיות מסוכנים, לכן חשוב שתפעלו לפי ההוראות היצרן במופיעות על גבי התכשיר. כדאי גם להשתמש באמצעי בטיחות כגון מסכה, כפפות ומשקפיים כדי להגן על עצמכם.

שימוש בפומפה - אם אתם מחפשים דרך קלה ויעילה לפתוח סתימה באמבטיה שלכם, השתמשו בפומפה. פומפה פועלת על ידי יצירת ואקום השואב את הלכלוך שחוסם את הניקוז של האמבטיה שלכם. במקרים של סתימות פשוטות הפומפה היא פתרון זול ויעיל, כך שאין סיבה שלא תהיה לכם פומפה בהישג יד. כך כאשר בפעם הבאה שאתם מבחינים בניקוז מים איטי באמבטיה שלכם, הושיטו יד לפומפה ואפשרו למים להתנקז ללא הפרעה.

מתי צריך להזמין אינסטלטור לפתיחת סתימות באמבטיה?

אם אינך מצליחים לפתוח את הסתימה בעצמכם, עליכם להתקשר לאינסטלטור. אינסטלטור מקצועי יגיע עם מכשיר שנקרא ספירלה ובעזרתה ישחרר את הלכלוך שמונע מהמים להתנקז למערכת הביוב. עבודה מסוג זה נחוצה במידה ומדובר בסתימות מורכבות. אתה תמיד יכול לבקש עזרה מאינסטלטור לפני שמתקשרים אליו, לכל מקרה.

כיצד אינסטלטור משחרר סתימות באמבטיה?

אינסטלטור מקצועי ישתמש במקדחה או ב'ספירלה ידנית' כדי לפתוח סתימות במערכת הניקוז. לכלי יש קפיץ בצורת ספירלה בקצהו, המוחדר לצינור הניקוז ומגיע עד למקור הסתימה. האינסטלטור יסובב את הקפיץ כדי לשחרור את הלכלוך הגורם לסתימה.

במידה ושימוש בספירלה ידנית לא עוזר, ישנה אפשרות להשתמש בספירלה חשמלית במקום. ספירלה חשמלית מסוגלת לפעול בתוך צינורות אינסטלציה מבלי לפגוע בהם. בנוסף, ספירלה חשמליות יעילה יותר בפירוק סתימות גדולות ומורכבות יותר. לרוב השימוש בספירלה חשמלית נעשה כאשר מנסים לשחרר סתימות במערכות אינסטלציה מסחריות ותעשיות.

כמה עולה שירות שחרור סתימות באמבטיה?

העלות לפתיחת סתימה באמבטיה עשויה להשתנות בהתאם לחומרת הסתימה. בדרך כלל המחירים נעים בין 200 ל-400 שקלים. חשוב לציין שהמחיר יכול להיות גבוהה יותר במידה ויש צורך בשימוש ציוד מתקדם וזמן עבודה ארוך יותר.

המחיר שצוין מתייחס לשעות עבודה רגילות. במידה ואתם זקוקים לשירות פתיחת סתימות באמבטיה בשעות לא שגרתיות כמו למשל בסופי שבוע או בשעות הערב המאוחרות, במידה ומתאפשר מומלץ לחדול משימוש באמבטיה ולהמתין לשעות עבודה שגרתיות כל מנת להימנע מתשלום יקר יותר.

מיסטר אינסטלטור - מומחים בפתיחת סתימות אמבטיה

אם אתה מתמודדים עם סתימה באמבטיה שלכם, אל תדאגו! חברת מר אינסטלטור כאן כדי לעזור. ברשותנו כלים וציוד שונים שיעזרו לנו להתמודד עם כל סתימה, והאינסטלטורים המנוסים שלנו יוכלו לבצע את העבודה במהירות וביעילות.

אנו מבינים שאמבטיות סתומות יכולות להוות טרחה אמיתית, ולכן אנו מציעים שירות מהיר ובשעות לא שגרתיות על מנת שתוכלו לקבל עזרה במידת הצורך. צרו קשר עכשיו כדי לקבל פרטים נוספים או לקביעת פגישה!

יצירת קשר
צרו קשר על יד מילוי טופס יצירת הקשר המופיע מתחת. במקרים דחופים התקשרו: 054-440-0284