פתיחת סתימות בבאר שבע

אחד משירותי האינסטלציה הנפוצים ביותר שאליהם אנחנו במיסטר אינסטלטור מקבלים פניות הוא פתיחת סתימות בבאר שבע. סביר להניח שכל אחד מאיתנו בשלב כלשהו בחייו נאלץ להתמודד עם סתימה כלשהי: באמבטיה, בשירותים, בכיור המטבח או בכיור באמבטיה. אך לא משנה היכן היא היתה או מתי היא התרחשה, סתימה בצנרת היא אף פעם לא עניין נעים.

פתיחת סתימה בבאר שבע

סתימות באשר הן משבשות לחלוטין את אורח החיים בבית. כשיש סתימות בצנרת, המאטות או מונעות לחלוטין את ניקוז המים, כל משימה פשוטה, כמו שטיפת כלים או מקלחת, הופכת לקשה או אפילו לבלתי אפשרית. במקרים חמורים במיוחד, סתימות בצנרת גורמות גם להצפה ולנזקים לרכוש שלנו, ובמקרים מסוימים גם לצחנה בלתי נסבלת, שמקשה על השהות בבית. לכן מומלץ להתקשר לאינסטלטור שיגיע ויבצע פתיחת סתימות בבאר שבע. 

פתיחת סתימות - לא לחובבנים!

בדיוק בשל סיבות אלו שציינו בפיסקה הקודמת, חשוב לבצע פתיחת סתימות בבאר שבע במהירות וביעילות. אנשים רבים, במיוחד כאלו הסובלים מסתימות חוזרות ונשנות בצנרת הביתית שלהם, מבקשים לחסוך את העלות הכספית הכרוכה בשחרור סתימות בבאר שבע על ידי אינסטלטור מקצועי. אנשים אלו מנסים לבצע פתיחת סתימות בכוחות עצמם, כמו למשל על ידי פומפה ביתית, בעזרת נוזל מיוחד לפתיחת סתימות, או תוך היעזרות במדריכים שונים ומשונים לאינסטלטור המתחיל. שיטות ביתיות אלו לביצוע פתיחת סתימות בביתכם בבאר שבע יכולות להתגלות כיעילות רק במקרים קלים במיוחד. כמו כן, כדי להבטיח את יעילותן נדרשת גם מיומנות מסוימת והבנה בסיסית באינסטלציה. למרבה הצער, לא כל אחד ניחן בתכונות אלו ולא תמיד מדובר בסתימות קלות. אנשים רבים שניסו לבצע פתיחת סתימות בבאר שבע בעצמם גילו שכל השיטות הביתיות לא מועילות במקרה שלהם, או שהם פשוט לא מצליחים להבין את ההוראות. אנשים אלו, לא רק שלא הצליחו לפתוח בעצמם את הסתימה. לעיתים הם אף החמירו את הבעיה.

פתיחת סתימות בבאר שבע

לכן, כדי לא לגרום לנזקים מיותרים לצנרת שלכם וכדי לא לשבש את אורח החיים בבית מעבר למינימום ההכרחי, חשוב שכל פתיחת סתימות בבאר שבע תתבצע על ידי אינסטלטור מקצועי ומנוסה כמו מיסטר אינסטלטור. גם אם אתם כבר למודי ניסיון בבעיות בצנרת, וגם אם כבר הזמנתם עשרות אינסטלטורים עבור פתיחת סתימות ואינכם רוצים לשלם מאות שקלים עבור עבודה של כמה דקות, אל תתפשרו על מקצועיות. אם גם אתם סובלים מסתימה בכיור, באמבטיה או בשירותים, פנו אלינו במיסטר אינסטלטור ונבצע עבורכם פתיחת סתימות בעיר באר שבע.

מיסטר אינסטלטור בבאר שבע – פתיחת סתימות יעילה ומהירה

מיסטר אינסטלטור מעמידים לרשות לקוחותיהם יותר מ-10 שנות ניסיון בתחום האינסטלציה, ובפרט בתחום פתיחת הסתימות. הודות לניסיון עתיר השנים, כמו גם לציוד המשוכלל והמתקדם, יכול מיסטר אינסטלטור בבאר שבע לספק שירותי פתיחת סתימות מהירים, יעילים ומקצועיים. כל אלו הם גם שמאפשרים לחברה להעניק אחריות מלאה על כל פתיחת סתימות בבאר שבע שהיא מבצעת, גם כשמדובר בסתימות עיקשות כמו סתימות הנגרמות על ידי צמחיה ושורשים. אם גם אתם סובלים מסתימות כלשהן בצנרת הביתית, אל תהססו ואל תתמהמהו. פנו למיסטר אינסטלטור, וקבלו שירותי פתיחת סתימות מהירים, יעילים ומקצועיים.

שירותי האינסטלציה של מיסטר אינסטלטור

פתיחת סתימות

פתיחת סתימות בבאר שבע

סתימות בצנרת הם דבר שכיח בכל בית, האינסטלטורים שלנו בעלי ניסיון וותיק ומומחיות בפתיחת סתימות בשירותים, סתימות בחדר המקלחת או בכיור במטבח. פנו אלינו עוד היום לקביעת תור עם אינסטלטור מומחה בבאר שבע.

פרטים נוספים

איתור נזילות

איתור נזילות בבאר שבע

במידה שנתקלתם בכתמי רטיבות בקירות הבית, עגלי מים, קילופים שונים ושינויי צבע, טחב ועובש – ככל הנראה מדובר נזילת מים. מיסטר אינסטלטור יגיע לביתכם וייבצע סריקה כללית של הבית על ידי מצלמה תרמית לאיתור הנזילה

פרטים נוספים

תיקון והחלפת צנרת

תיקון צנרת בבאר שבע

במידה ויש לכם נזילה מהצנרת של המטבח, מקלחת, חדר כביסה וכו'. צוות מיסטר אינסטלטור יגיע אליכם, יאתר את מקור הנזילה ויתקן לכם את הצנרת במידה וזה אפשרי. במידה וזה לא אפשרי לתקן את הצנרת הצוות שלנו יכול גם להחליפה. 

פרטים נוספים

שאיבת ביוב ושפכים

שאיבת ביוב ושפכים בבאר שבע

אין דבר יותר מתסכל מביוב שעולה על גדותיו ומציף את כל החצר. לצורך מתן מענה לבעיה לא נעימה זו, מיסטר אינסטלטור מחזיק בביובית ונהג צמוד שיוכלת לתת לכם פיתרון מהיר ויעיל ובמחיר הוגן.

פרטים נוספים