מיסטר אינסטלטור
שירות 24 שעות
התקשרו עכשיו055-9912088
חייגו עכשיו: 055-9912088

זה לא משנה אם אתם גרים במיתר או בירוחם או בכל מקום אחר בדרום חברת מיסטר אינסטלטור מספקת שירותי אינסטלטור ופתיחת סתימות בפרט בכל רחבי הדרום

שחרור ופתיחת סתימות קלות וחמורות

לא רק בעלי דירות ובתים ישנים בירוחם  עם צנרת שחוקה נאלצים לבצע שחרור סתימות מעת לעת, אלא גם בדירות ובתים חדשים, שכן פתיחת סתימות בירוחם נדרש גם כאשר מצב הצנרת איננו תקין וגם עקב שימוש לא נכון בצנרת הביתית. ולמרות זאת, ישנו הבדל ברור בין אופי הטיפול בשחרור סתימות קלות לבין החמורות יותר אשר דורשות בוודאות טיפול מקצועי באמצעות ביובית.

מדוע הצנרת נסתמת?

חשוב להבין כי הצנרת הביתית שלנו מורכבת ממערך צינורות בקוטרים ואורכים שונים אשר מתבלים עם הזמן ונרקבים. הדבר מתבטא במיוחד בדירות הישנות יותר אשר בהן הצנרת המותקנת מורכבת מצינורות שלא היו מקבלים את אישור תו התקן לו היו מותקנים כיום. חשוב להבין כי גם הצנרת החדישה ביותר תיסתם עקב שימוש לא נכון. דוגמא לכך הינה ה-"מציאות" אותן מוצאים אינסטלטורים רבים בניסיון לבצע פתיחת סתימות גם בדירות חדשות כגון חיתולים או תחבושות היגייניות אשר עלולים לגרום לסתימות.

פתיחת ושחרור סתימות קלות

באופן עקרוני, ככל שמוקד הסתימה קרוב יותר אל הפתח החיצוני של הצנרת כך יותר קל לטפל בה, כך שלעיתים ניתן לבצע שחרור סתימות לבד ללא עזרה מאיש מקצוע. דוגמא מצוינת לסתימה שניתן להתגבר עליה לבד היא ניקוז וניקוי הסיפון, פעולה אשר בדר"כ מסתיימת בהצלחה.

ראו הוזהרתם – גם כאשר נדמה לכם שמדובר במקרה של סתימת צנרת קלה, מומלץ לא להפעיל כוח או להגדיל ראש יתר על המידה שכן ניסיון לטפל בבעיה קלה עלול להסתיים בגרימת נזק גדול יותר בהרבה והוצאות כספיות כבדות בעקבותיו.

פתיחת סתימות חמורות

כאשר תתקלו בסתימה כבר תבינו לבד האם היא חמורה או לא. הריח האופייני וחוסר ההצלחה לפתוח את הסתימה לבד הופכים אותה לעניין שיש להשאיר לאנשי המקצוע אשר יטפלו בה באמצעות משאית ביובית ירוחם  ויפה שעה אחת קודם. סתימות חמורות בצנרת הינן סתימות באזורים מרוחקים יותר של הצנרת הביתית ויש להפעיל שיקול דעת וידע מעשי ומקצועי מהיכן לגשת לפתיחתה תוך גרימת נזק נוסף מינימאלי.

סיכום

שחרור סתימות בירוחם או בכל עיר אחרת בארץ עלולה להידרש בכל דירה באשר היא עקב צנרת ישנה או שימוש לקוי בה. רצוי בטרם פעולה עצמית כלשהי להתייעץ עם אינסטלטור ולא להסתבך עם פעולת שחרור סתימות אשר עלולה לגרום נזק בעקבות טיפול שאיננו נכון. חברת מיסטר אינסטלטור ערוכה וזמינה 24 שעות ביממה על מנת לספק עבורכם שירות אמין ואישי בכל בעיה של סתימות קלות וחמורות אשר דורשות התערבות של שירותי אינסטלציה מקצועיים.

אם אתם זקוקים לשירותי אינסטלטור, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר 24 שעות ביממה ונשמח לעמוד לשירותכם

 מיסטר אינסטלטור - שירות אינסטלציה מהיר, אמין ומקצועי

055-9912088
 צרו קשר עכשיו