עלייה דרסטית בחשבון המים? כדי שתזמינו אינסטלטור

ברז נוזל

אם אתם מתחילים לקבל חשבונות מים גבוהים מהרגיל ובצורה חריגה, כדאי שתזמינו אינסטלטור מומחה לבדוק את מערכת המים.

ייתכן והוא לא יימצא שום בעיה, ובמקרה זה יכולות להיות שתי סיבות למחירים הגבוהים: העלייה במחירי המים או טעות בחשבון.

כיצד אינסטלטור יכול לעזור?

בכל מקרה, הזמנת אינסטלטור  היא נחוצה וחשובה. ברוב המקרים, בלי קשר לעליות או ירידות במחירי המים, חשבון חריג מהנורמל שלא כתוצאה משימוש יתר במים, הוא נזילות, שאותו אינסטלטור יכול לאתר על ידי בדיקת שעוני המים ואת כלל הצינורות במבנה. כל נזילה היא נזילה חמורה, אבל אינסטלטורים יכולים לאתר בעיה של נזילה בשלבים מוקדמים, אם מזמינים אותם מעת לעת לבדיקה שגרתית, וכך הם מצליחים למנוע נזילה חמורה יותר.

אז הסוד הוא למעשה זה: חשוב להזמין אינסטלטור לבית, לדירה או למשרד גם כשאין חשש שמשהו לא בסדר, וכך אפשר למנוע מראש את השוק שמקבלים כשרואים חשבון מים גדול. אם אתם חושדים שחשבון המים שלכם הוא טעות, הזמינו שרברב כדי לבנות את הטענה שלכם, ובמידה והם לא מצאו נזילה או בעיה עם שעוני המים שלכם, סימן שאכן התרחשה טעות מצד מי שהנפיק את חשבון המים.

לעומת זאת, אם נמצאה נזילה, למרות שהדבר מכאיב לכיס שלכם, לפחות תוכלו להיות רגועים ולדעת ממה חשבון המים הגבוה נבע, וכל שתצטרכו לעשות הוא לבקש מהאינסטלטור שיתקן אותה. אינסטלטורים יכולים לתקן נזילות בכמה דרכים, וחשוב מכך, אם או בלי קשר לנזילות, הם יכולים לעזור לכם להיות חסכנים במים על ידי התקנת חסכמים ואביזרים נוספים.

כל אינסטלטור שמודע לצורך בחיסכון במים יכול להציע את האביזרים ולהתקין אותם. אם תרצו, תוכלו להזמין אינסטלטור רק בשביל להחליף את הראשים בכיורים והאמבטיה, אבל אם הם כבר מגיעים עד אליכם, תנו להם לעשות בדיקה של כלל מערכת המים ולוודא שהכל תקין, ואם צריך, לתקן את כל מה שלא בסדר. כשאתם אינסטלטור בבאר שבע או בכל עיר אחרת לצורך בדיקה כל כמה חודשים ספורים, אתם יכולים להיות רגועים שהכל במערכת המים שלכם תקין או מתוקן, וכך להיות מוכנים במקרה שמגיע חשבון מים חריג שאינו מוצדק.

התקשרו עכשיו לאינסטלטור
יצירת קשר
צרו קשר על יד מילוי טופס יצירת הקשר המופיע מתחת. במקרים דחופים התקשרו: 052-966-8588