מי אנחנו

ברוכים הבאים למיסטר אינסטלטור - המקור המתאים לכל צרכי האינסטלציה שלכם. אנו צוות של אינסטלטורים מנוסים ומקצועיים אשר מחויבים לספק שירותים ברמה הגבוהה ביותר במחירים נוחים.

לצוות שלנו ניסיון של שנים בענף האינסטלציה, וראינו הכל בכל הנוגע לבעיות אינסטלציה. החל ביובים סתומים ועד לברזים דולפים, יש לנו את הידע והמומחיות לטפל בכל מצב.

אנו במר אינסטלטור מתחייבים לספק שירות לקוחות ברמה גבוהה. אנו מבינים שבעיות אינסטלציה עלולות להלחיץ, ולכן אנו שואפים להפוך את התהליך לחלק וללא טרחה ככל האפשר. אנו נגיע בזמן, נאבחן את הבעיה במהירות ונספק הצעת מחיר ברורה ומראש לפני תחילת כל עבודה. אנחנו גם ננקה אחרינו בסיום העבודה, כדי שתוכלו להתמקד בהנאה ממערכת האינסטלציה החדשה שמתפקדת.

בנוסף לשירות הלקוחות יוצא הדופן שלנו, אנו מציעים גם מחירים תחרותיים ותזמון גמיש. אנו יודעים שבעיות אינסטלציה יכולות להתעורר בכל עת, ולכן אנו זמינים 24/7 לשירותי חירום. אנו מציעים גם מגוון הנחות ומבצעים מיוחדים שיעזרו לך לכם לחסוך בצרכי האינסטלציה שלך.

אנו בחברת מיסטר אינסטלטור בעלי רישיון מלא ומבוטחים, כך שתוכלו לסמוך על כך שמערכת האינסטלציה שלכם בידיים טובות. אנו משתמשים בכלים ובטכניקות העדכניות ביותר כדי להבטיח שהעבודה שלנו נעשית ביעילות ואפקטיביות, ואנו עומדים מאחורי העבודה שלנו עם אחריות של 100% לשביעות רצון.

אם אתם זקוקים לשירותי אינסטלציה, אל תהססו לפנות למיסטר אינסטלטור. הצוות שלנו מוכן ונלהב לעזור לכם בכל צרכי האינסטלציה שלכם. התקשרו אלינו עוד היום לקביעת פגישה ייעוץ או לקבלת מידע נוסף על השירותים שלנו.

יצירת קשר
צרו קשר על יד מילוי טופס יצירת הקשר המופיע מתחת. במקרים דחופים התקשרו: 054-440-0284