מידע על שוק האינסטלטורים

מידע על שוק האינסטלטורים

אינסטלטורים רבים קיימים בשוק לכל אחד מהם יש דרך שבה הוא הולך, אומנם נכון שלרוב האינסטלטורים יש תדמית לא הכי טובה, רובם נתפסים כאנשים לא הגונים אשר מנסים לעשוק את הלקוח שלא מבין מה באמת הנזק שנגרם לו במערכת האינסטלציה.

למרות זאת ברוב המקרים אנו נאלצים לקבל כל מחיר שינקוב האינסטלטור כי אין לנו הרבה ברירות צריך לתקן ולמי יש כוח לחפש עוד אינסטלטורים שיתנו לנו הצעת מחיר חדשה.

פה אנחנו עושים את הטעות הגדולה, בשוק האינסטלטורים יש גם לא מעט אינסטלטורים אמינים והגונים עם קצת סבלנות ניתן לאתר אותם, הכנו לכם מספר טיפים לבחירת אינסטלטור מוצלח.

בדקו אותם

  • בדקו איפה הוא מופיע האם יש עליו המלצות?
  • האם נתקלתם במספר הטלפון שלו באינטרנט במספר שמות?
  • האם יש עליו ביקרות כל שהיא באינטרנט בדיקה כזאת יכולה להניב לנו מידע שיחסוך לכם המון המון כסף. ולכן היא כדאית ומומלצת לפני הזמנת האינסטלטור לביתכם מכיוון שאף אחד לא רוצה לשלם יותר מידיי על משהו שעולה הרבה פחות…

ידע שווה לנו הרבה

הבנת הבעיה, כאשר מגיעים אליכם הביתה ומספקים לכם הצעת מחיר נסו להבין בדיוק מה הנזק שנגרם מה יש להחליף ולתקן ומה וכמה זמן ייקח לאינסטלטור שלנו לתקן זאת בלי עיכובים מיותרים.

יש לשאול גם מה עלות החומר שהאינסטלטור מחבר לכם למערכת האינסטלציה על מנת לתקן את הבעיה וקבלו הערכה כללית לחישוב המוצרים החדשים שהוסיף +זמן עבודה ותקבלו הערכה של מחיר ראלית שאותו כדאי לשלם.

לדוגמא: החלפת ניאגרה עלות ניאגרה היא בערך כ200 שקלים זמן עבודה של החלפת ניאגרה הוא כחצי שעה אחרי הכל אם אנחנו מחשבים עם זמן העבודה השכר הראלי הוא 350 ₪ המקסימום שאינסטלטור יכול לדרוש זה 450 ₪ אחרת זה כבר נחשב למרמה וזה דיי פשוט פעולה זאת תביא אותכם צעד נוסף בכדי להימנע מאינסטלטורים לא הוגנים.

אינסטלטורים יש בשפע לא חסר אך אנו צריכים לבחור את הטובים ביותר וההגונים ביותר ראשית אנו ממליצים לפנות לחברת אינסטלטורים ולא אינסטלטור פרטי מכיוון שלחברה יש תנאים וחוקים משלה בדיקת האינסטלטורים ואיכותם מתבצעים על ידי החברה כמובן המחירים הם בהתאם לשוק ולא מחירי יוקרה אלא מחיר סביר כמו מצב השוק.

התקשרו עכשיו לאינסטלטור
יצירת קשר
צרו קשר על יד מילוי טופס יצירת הקשר המופיע מתחת. במקרים דחופים התקשרו: 054-440-0284