כמה עולה להזמין ביובית?

משאית ביובית

הביובית הינה מערכת משאבות מודרנית אשר מותקנת על משאית אשר מותאמת לכך, ברוב הביוביות קיימות שתי משאבות – משאבת לחץ מים ומשאבת וואקום, בנוסף על גבה של הביובית מותקן גם מיכל המסוגל להכיל מאות ליטרי של מים, וזאת לצורכי שאיבה אשר משמשים את צוות הביובית בעת פינויי בורות שופכין או שאיבת הצפות בקנה מידה גדול.

כפי שהוזכר, לביובית יש מגוון רחב של מערכות, ואכן גם ציונו כמה מהשימושים האפשריים בעת זימון ביובית, ומידע זה חשוב על מנת להבין כי מחירי הביובית ינועו באופן שונה בין בעיה אחת לבעיה אחרת, כאן נפרט כמה מהמחירים המקובלים בשוק בעת זימון ביובית לבעיות מסוימות.

פתיחת סתימה בצנרת ראשית

צנרת ראשית הינה צנרת רחבת היקפין אשר פתיחת סתימה אשר נוצרה בה תהיה עמל רב מאד, אם בכלל אפשרי, תוך שימוש בכלים רגילים ללא עזרת משאבות חזקות במיוחד כנמצאות על הביובית. מחיר פתיחת סתימה בצנרת ראשית נע בין 600 שקלים ויכול להגיע עד כ-1100 שקלים בשוק כיום.

שטיפה וניקוי של צנרת

שטיפה וניקוי הינם יוזמות חשובות על מנת לשמר את אורח חייה ולמנוע נזקים אשר עלולים להיווצר כתוצאה מלכלוך ואפילו יכול לשמש ככלי יעיל לסילוק תיקנים. מחירי שטיפה וניקוי של צנרת על ידי ביובית נעים בין 450 שקלים ועד כ-900 שקלים.

שאיבת בור ספיגה, בור שומן ובורות שונים

בורות אלו אופייניים למקומות שונים, לדוגמא בור שומן הינו אופיינו למסעדה גדולה או לבית מלון ותפקידו הוא למנוע השלכת כמויות פסולת רבה אל תוך מערכת הביוב וזאת בכדי למנוע סתימות ובעיות אחרות העלולות להיווצר כתוצאה מהתאספות של חומר רב.

מחיר שאיבה זה תלוי בכמה מקרים, שאיבה בסיסית הכוללת אזור קרוב וזמן הגעה קצר לביובית יכול לנוע בין 600 שקלים ועד כ-800 שקלים. במידה והאזור מרוחק והבור ממקומם באזור נמוך הדורש מאמץ נוסף ואנשי צוות מקצועיים, המחיר עלול להגיע גם לסכומים של 1100 שקל ומעלה.

שירותים כלליים

אלו הן רק שלוש דוגמאות בסיסיות למחירי זימון ביובית, ישנו גם זימון שירותי ביובית בסיסיים, באופי הדומה להשכרת משאית הביובית לזמן מוקצב, מחירים אלו יכולים להגיע ל-700 שקלים, אך בהתחשב במרחק, בזמן ובאופי העבודה, ניתן למצוא גם שירותי ביובית ב-500 שקלים.

לסיכום, הזמנת שירותי ביובית בהוד השרון אמנם לא בהכרח עסק זול, אך לעתים זהו הפתרון היעיל ביותר כתלות בבעיה עצמה. במרבית הפעמים אכן מומלץ מאד להשתמש בביובית בכדי לבצע את העבודה האפקטיבית ביותר בכדי לשמר את הצנרת או בור השפכים בצורה הטובה ביותר, מכיוון שהחלפת מקטע צינור או תיקון בור יעלו הרבה יותר.

מיסטר אינסטלטור מספקת שירותי ביובית בכל הארץ. להצעת מחיר בחינם חייגו אלינו למספר: 055-9912088

התקשרו עכשיו לאינסטלטור
יצירת קשר
צרו קשר על יד מילוי טופס יצירת הקשר המופיע מתחת. במקרים דחופים התקשרו: 054-440-0284