כיצד מאתרים את מקורה של נזילת מים

זיהוי נזילת מים בזמן יכול למנוע נזקים עצומים וגם למנוע מכם כאב ראש לא קטן. אבל בכל זאת, רבים הם הלקוחות שמתמהמהים להזמין שירות תיקונים וכך גורמים לבעיית הרטיבות להתפשט. מדוע זה קורה?על שאלה זו ואחרות ננסה לענות במאמר שלפניכם.הזיהוי וההכחשה

רוב האנשים מתקשים מאוד להודות שהם נתקלים בבעיה כלשהי, והדבר נכון גם כאשר מדובר בבעיה של נזילת מים. לדוגמה: כאשר התשלום על חשבון המים התקופתי גבוה יותר בהשוואה לפעם הקודמת, רוב הסיכויים שמרביתכם תשלמו את החשבון מבלי לשאול שאלות, כיוון שתאמינו שאתם או בני ביתכם שהיתם זמן ממושך יותר באמבטיה. הסטטיסטיקה מראה שהסיכויים גבוהים למדי שתתעלמו מהסימן שהיה אמור "להדליק" נורה ארומה ולסמן שמשהו אינו כשורה.

ניסיון לנקות ולצבוע את כתמי העובש

בזמן שלקוחות הזניחו את נושא הטיפול, הסדק הקטן בצנרת שהיה בהתחלה התרחב והפך לשבר, שגרם לקיר להירטב. הרטיבות החלה לחלחל לתוך הבטון וליצור כתמים שמכערים את הקיר והתקרה. ועדיין, רוב האנשים שיסבלו מהנזקים האסתטיים האלה, יעדיפו להשקיע מאמץ בניקיון הכתמים באמצעות אקונומיקה ומגוון רחב של מוצרי ניקוי אחרים. אנשים אחרים ימהרו לקנות צבע ולכסות את הכתמים, כדי שלא יראו לעין.

אבל האמת הכואבת היא שגם אם הם הצליחו להיפטר מהכתמים, הרי שבעתיד הקרוב הם יגלו שמדובר בפתרון זמני בלבד והבעיה תחזור שוב ושוב. הפתרון המוצלח היחידי הוא לטפל בשורש הבעיה, ולשם כך צריך לפנות לאיש מקצוע.

מה גורם לאנשים לא למהר לפנות לאיש מקצוע?

שאלה טובה. רבים מהם יתפללו לכך שהם לא יצטרכו לפנות לאיש מקצוע. למה? מכמה סיבות: חלקם אנשים עסוקים שחושבים שהם יצטרכו לחכות בבית שעות על גבי שעות עד שיגיע האינסטלטור, אחרים חוששים שהתיקון ידרוש שבירת קירות ושיפוצים נרחבים שיעלו להם ביוקר, ויגרמו לרעש ולבלגן. הם לא מודעים לכך שיש כיום בשוק אלטרנטיבות מוצלחות יותר.

אינסטלטורים מהדור הישן? לא תודה!

לאחר שהכתמים חזרו, חשבונות המים הלכו וטפחו והכתמים התפשטו לעבר אזורים נוספים, אנשים רבים מבינים שאין להם ברירה אלא לפנות לאיש מקצוע שיוכל לפתור להם את הבעיה. לפעמים הם פונים לאינסטלטורים מהדור הישן, כאלה שאין להם ציוד מספיק חדיש וגורמים לאותם נזקים שמהם חששו לקוחותיהם.

החדשות הטובות הן שזה ממש לא חייב להיות כך. חברת מיסטר אינסטלטור מבצעת איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית וטכנולוגיות חדשניות נוספות. הודות לציוד המשוכלל שלנו, תוכלו לטפל בבעיית הדליפה ללא הרס מיותר של הקירות ושל הריצוף, כך שאתם יכולים ליהנות מטיפול ממוקד ויעיל.

הפתרון האחרון, דווקא הוא הנכון!

בפעם הבאה שאתם מזהים דליפה או נזילה, חסכו לעצמכם את כאב הראש ואת הנזקים המיותרים. פנו למומחים של מיסטר אינסטלטור לאיתור נזילות, שיזהו את הבעיה עוד שהיא קטנה וניתן לטפל בה בקלי-קלות. צוות העובדים שלנו מתחייב לשרת אתכם במהירות, ביעילות, באמינות ובאדיבות.

צרו קשר עכשיו
052-7495099
ניתן ליצור עמנו קשר על ידי מילוי בטופס המופיע למטה  יצירת קשר
  מיסטר אינסטלטור
  055-9912088
  contact@mrplumber.co.il
  קצת עלינו
  חברת מיסטר אינסטלטור בעלת ניסיון של למעלה מ-10 שנים ומתמחה בכל עולמות האינסטלציה, איתור נזילות ושאיבות ביוב. את שירותינו אנו מעניקים ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד, אך יחד עם זאת אנו מעניקים שירות מיוחד למוסדות ולוועדי בתים, אשר להם צרכים מוסדיים.
  Top