החלפת צנרת – מתי זה הזמן הנכון?

אינסטלטור מתקין צנרת

אתם בטח כבר שמעתם על מצלמה הפועלת בשיטת האינפרה אדום, או על סיבים אופטיים או מכשירים אקוסטיים או מגנטים שיכולים לאתר נזילות.

אין אפשרות להחזיק בניינים כאשר יש בהם בעיות נזילה חמורות.

צילום פנים הצנרת, מתבצע באמצעות סיבים אופטיים אשר מסוגלים להיכנס לצינורות והם מחוברים למצלמה ולמחשב.

ניתן לראות ולאבחן בבירור את מקור הנזילה בלי לגרום נזק לקירות או לריצוף. גם לפני החלפת ריצוף כשאנחנו משפצים את הבית, חייבים לבדוק אם יש נזילה בצנרת המים, אך ורק בסיום הבדיקה יהיה אפשר לבצע את הריצוף.

על אף שאנחנו איננו יכולים לחיות בלי מים והמים הם מקור החיים לבני אדם, בעלי חיים וצמחים, איננו בדיוק יודעים כי הם המקור ההרסני ביותר ברגע שמתגלה כי יש צינור פגום הגורם לרטיבות בבית שלנו.  איתור נזילה בצנרת הכרחית בהרבה מקרים כי הקירות עשויים להתפורר וכל המבנה יתערער במקרה שלא גילינו את הבעיה בזמן.

זוהי בדיוק הסיבה שלפני רכישה או השכרה של דירה או בית, מומלץ כי נבצע את הבדיקה ההכרחית הזאת של גילוי נזילות בעזרת חברת אינסטלציה או אינסטלטור בעל ניסיון היודע ומבין באיתור נזילות.

לכול בעלי המקצוע בענף האינסטלציה, יש את המכשור המתאים לצורך גילוי נזילות אך לא כל מכשיר נכון לגילויים שונים של הנזילות, מסיבה זו המכשור הינו מגוון וניתן להתאים מכשור לסוגי הנזילות השונות בבית או בעסק. בלא שום ספק, איתור נזילות חיפה מסוגל למנוע מאתנו עגמת נפש גדולה, אם נמצא את הנזילה במועד או נקפיד על בדיקה תקופתית של הצנרת בדירה, יהיה אפשרי למנוע נזקים משמעותיים ולחסוך בתיקונים והוצאות מיותרות כמו במקרה הגרוע החלפת צנרת שהיא התיקון היקר מכולם בתחום האינסטלציה.

להרבה חברות אינסטלציה רציניות יש את הפתרון הדרוש עבורכם במגוון גדול של בעיות , כמו למשל איתור סתימות במערכות הביוב, גילוי צינורות מים דולפים בחצר, פתיחת סתימות מקצועית ושטיפת רשת הביוב, בדיקת נזילת צנרת באמצעות צילום תרמי ועוד.

התכיפות של הבדיקה  הנעשית עבור איתור נזילה בצנרת תלויה כמובן בגיל הבניין, מבנה ישן יותר יצטרך את הבדיקה באופן תמידי , אחת לחצי שנה – שנה.

כיום בשל ההתייקרות הגדולה של מחירי המים, אנשים נוטים לבדוק יותר את מצב הצנרת שלהם ברגע שהם מבחינים כי יש שוני משמעותי בחשבון המים מחודשים קודמים.

התקשרו עכשיו לאינסטלטור
יצירת קשר
צרו קשר על יד מילוי טופס יצירת הקשר המופיע מתחת. במקרים דחופים התקשרו: 052-966-8588