ביובית בשדרות

איך יודעים אם צריך ביובית בשדרות?

מחפשים ביובית בשדרות והסביבה ? צריכים שחרור סתימה בביוב ? הביוב עולה על גדותיו ולא יודעים מה לעשות ? שירותי שאיבות ביוב שלנו בשדרות לשירותיכם. רוב הזמן יש סימנים שעדיף לא לייחס להם חשיבות. רעש קטן מהביוב, איטיות בניקוז באמבטיה, מים מלוכלכים ועוד ועוד. הרי בשביל מה להתייחס למשהו שנמצא הרחק במעמקי האדמה ומגיע רק לעיתים רחוקות? כי אפשר למנוע את זה. אפשר למנוע את שאיבות ביוב בעזרת ביובית בשדרות. כל מה שצריך זה רק לשמור על ניקיון, לא להשליך יותר מדי פסולת ולהשתדל לא לזרוק מגבונים אל תוך הביוב.

במידה ושמרתם את כל זה ובמידה והסימנים עליהם כתבתי, רק מתגברים מעת לעת, אז כנראה שאתם צריכים עזרה של אינסטלטור מומלץ ומקצועי שמתעסק בעבודות הביוב, כזה שמבין בשאיבת ביוב בשדרות, שידע לטפל גם בשורשים בביוב והכי חשוב, שיענה על ביובית בשדרות.טוב נו, אפשר גם כזה שגר בעיר אחרת אבל הרי אתם נמצאים בשדרות, אז למה התקשר לביובית במקום אחר?

אם האסלה שלכם משמיעה רעשים מוזרים בכל פעם שאתם מורידים את המים, או אם אתם חשים שיש האטה בזרם המים, אלו סימנים שרצוי לא להקל בהם ראש. כמו שכבר אמרנו למעלה, לכל בעיה ישנם סימנים מקדימים, בעזרת אותם סימנים אנו נוכל למנוע תקלות עם עלויות גבוהות מהרגיל. אם נבקש לדוגמא הצעת מחיר לשירותי שאיבת ביוב בשדרות, זה יהיה אלפי שקלים, אבל אם תבקשו הצעה למשהו פשוט יותר, כמו פתיחת סתימות, סביר להניח שזה לא יעלה יותר מאשר בערך 400 ש”ח.

מתי משתמשים בשירותי ביובית שאיבות ביוב בשדרות?

זה בעצם כבר מקרה קיצוני שבה כל מערכת אינסטלציה שלנו, או צנרת הביוב שלנו סתומה. במצב שבו הפסולת נערמה לה וגרמה לכך שהמים לא יכולים להמשיך לזרום. התוצאות של כך הם כמפורט לעיל- האטה בזרם המים, ריח לא נעים, צנרת חלודה ועוד. זו הסיבה שאנו תמיד ממליצים לערוך בדיקה מדי כמה חודשים, כדי לא להגיע למצב כזה. אינסטלטור מומחה אמור יהיה לספק לכם מגוון שירותים שיעזרו לטפל בבעיה של סתימה, אבל לפחות דבר אחד חשוב רצוי לבדוק עוד בשיחת הטלפון וזה את עניין המחיר. תבקשו ממנו לטפל בהתחלה באמצעות הכלים הפשוטים, כמו ספירלה לפתיחת סתימות, סודה קאוסטית ועוד ורק אז לעבור לתותחים היותר כבדים כמו ביובית בשדרות וכדומה. אם בעל מקצוע שהגיע אליכם הוא אכן שירותי, אמין ורוצה לפרסם את עצמו כאינסטלטור בשדרות שאנשים ירצו לעבוד איתו, סביר להניח שהוא ימלא את מבוקשכם.

באילו מקרים יש להזמין שירותי ביובית?

חלק מהמקרים שבהם רצוי יש להזמין ביובית:

  • שאיבת בורות שומנים ושמנים – בורות שומן הם בורות שאליהם מנקזים שומנים ושמנים בלבד, בדרך כלל במוסכים מסעדות ואולמות שמחות . עדיף שלא להזרים שומנים ושמנים למערכת הביוב הסטנדרטית.
  • סתימות עקשניות – עבודת השאיבת ביוב לרוב מסתיימת בהזרמת מים בלחץ גבוה, אך לא אחת הזרמת המים נחוצה עוד לפני השאיבה, כשהיא משמשת לפתיחת הסתימה.
  • הצפות במבנים ובמרתפים – ישנם סוגים מיוחדים של ביוביות המתאימים לביצוע עבודות שאיבה במבנים למשל ביובית נמוכה שניתן להכנס איתה לחניונים תת קרקעיים.
  • שאיבת בורות ספיגה – בורות ספיגה הם בורות המשמשים לאגירת שפכים במטרה למנוע מהם לחלחל לקרקע. לצד בורות ספיגה תעשייתיים ישנם גם בורות ספיגה ביתיים רבים.
  • תחזוקה שוטפת – עיריות ששמות את הדגש על חשיבות התברואה דואגות לבצע שטיפות ביוב באופן קבוע בעזרת ביוביות ייעודיות כדי למנוע חסימות עתידיות.

ביובית בשדרות תתקשרו ואנחנו בדרך

מהי בעצם ביובית בשדרות? זו למעשה משאית מיוחדת המשתמשת לפתיחת סתימות ביוב, שעל גביה קיים התקן של מכל גדול המשמש לאכסון מי השופכין, שנשאבים מתוך בור הביוב. אליה מחוברים כמה וכמה משאבות בגדלים שונים, שמחוברים לפתחי בורות הביוב. שני סוגי משאבות קיים בביובית- משאבת יניקה הפועל על בסיס ואקום ומשאבות המזרימות לחץ לבור הביוב. רצוי לבחור לפי המלצות בלבד.

לא כל אינסטלטור בשדרות מחזיק משאית ביובית, אך אנו במיסטר אינסטלטור בשדרות מעסיקים ביובית ונהג צמוד. עלויות פתיחת סתימה כזו יכולות להגיע לכמה מאות שקלים ולעיתים אף יותר, בעיקר בגלל המשאבים הרבים והעבודה המתישה שכרוכה בזה.

זוהי ללא ספק פעולה שיש להשאיר לאינסטלטורים מקצועיים בלבד, כמו מיסטר אינסטלטור.

התקשרו עכשיו לאינסטלטור
יצירת קשר
צרו קשר על יד מילוי טופס יצירת הקשר המופיע מתחת. במקרים דחופים התקשרו: 054-440-0284