ביובית באופקים

שירותי ביובית באופקים אינם צורך מוסדי בלבד, ודורשים גם תחזוקה ביתית מפעם לפעם, כפי שאנו מתחזקים את הבריאות הגופנית שלנו, כך גם תחום בריאות ותקינות מערכות הפנים הביתיות שלנו זקוקות לתחזוקה, בדיקה וטיפול תקופתי למניעת תחלואה פתאומיים ונזקים חמורים עוד יותר. שירותי ביובית עבור בתים פרטיים, מעבר לצורכי החירום, נדרשים גם בשגרה, בשונה מהמחשבה והדעה הרווחה עליהם.

מיסטר אינסטלטור נותנים שירותי ביובית באופקים, פתיחת סתימות ביוב וטיפול בפיצוצי ביוב ומים בקנה מידה משתנה ולצרכים השונים לבתים פרטיים גדולים, בתים משותפים ודירות מגורים.

שירותי בדיקת מערכת ביוב לפני כניסה לבית חדש

רבים לא מניחים את הדעת ולא טורחים לחשוב על בדיקת הצנרת ובדיקת מערכת הביוב לפני רכישת הדירה או לפחות לפני הכניסה אל הדירה, בין אם מדובר בדירה חדשה מקבלן ובין אם מדובר בדירה מיד שנייה. חשיבות בדיקת הצנרת לפני הקנייה ועוד יותר לפני רכישת הדירה, תעזור לכם להימנע מעגמת נפש בעתיד הרחוק ולעתים גם בעתיד הקרוב יותר. פעמים רבות, על אף העובדה שהחוק מורה על כך, ניתן לראות במקרים רבים פעולות של חוסר תום לב, כלומר אי דיווח על צנרת תקולה או ביוב. תקלות המתגלות לאחר זמן מה במוקדם או במאוחר.

בדיקת צנרת ביוב פשוטה, תעזור לכם להימנע מהפתעות בלתי נעימות כאלה במקרים של רכישת דירה עם צנרת לא תקינה ולגרום לבעל הבית הנוכחי או לקבלן לשלם לפני שאתם מקבלים את המפתחות ומעבירים אליו את כל סכום הכסף.

שירותי בדק בית בתחום הצנרת ביוב

בדק בית הוא מושג הקיים בתחום הבנייה הקבלנית הפרטית והמסחרית במדינת ישראל והעולם. פירוש המושג בדק בית הוא האחריות המוטלת על קבלן הבנייה בעת מסירת הדירה לרוכש או לרוכשים בדבר תקינותם ואיכותם לטווח הארוך של אלמנטים, מערכות והקונסטרוקציה של המבנה. אחד מהפרמטרים הבאים לידי ביטוי בתחום הוא פרמטר הצנרת.

על הקבלן מוטלת תקופת בדק, כלומר, תקופת אחריות שלו על  הצנרת היא שנתיים, המתחילות להיספר מיום בו קיבל הרוכש את המפתחות לדירה. אנשי המקצוע השונים ביניהם חברת מיסטר אינסטלטור ממליצים לבצע את בדיקות הבדק לפני הכניסה אל הדירה בכדי לא להגיע למצבים של תקלות צנרת ולטפל בבעיה עוד לפני ההתרחשות שלה.

שאיבות שמן ושאיבות מים עירוניים

למיסטר אינסטלטור אפשרות לתת מענה גם לתקלות ביוב ותקלות צנרת עירוניות באמצעות ביובית באופקים, מערכת המותקנת על משאית שאיבה ייחודית, המאפשרת שאיבת שמנים ומי שופכין מזוהמים מהשטחים העיליים והפנימיים של מערכת הביוב.

הוכחת נזקים כתוצאה מבנייה לקויה

כמובן, שבין השירותים שלנו תוכלו למצוא גם שירותי בדק בית והוכחות נזק עבור בתים אשר נקנו דרך קבלן ונגרמו להן ליקויים כתוצאה ממערכת ביובית לא תקינה, כתוצאה מהתקנה לא תקינה בעת הבנייה או ליקוי אשר נגרם כתוצאה מפעולות הבניה. במקרים רבים, מיסטר אינסטלטור ידעו לעלות על תקלות אשר נגרמו כתוצאה מהתקנת צנרת ומערכות ביוב שלא על פי התקן ופגיעה בצנרת ומערכות ביוב כתוצאה מבניה ו/או פעולות בניה לא זהירות.

צרו קשר עוד היום לקבל חוות דעת, שירותי ביובית, בדיקת צנרת ביוב, שחרור סתימות וטיפול בפיצוצי מים.

צרו קשר עכשיו
050-8308244
ניתן ליצור עמנו קשר על ידי מילוי בטופס המופיע למטה  יצירת קשר
  מיסטר אינסטלטור
  050-8308244
  contact@mrplumber.co.il
  קצת עלינו
  חברת מיסטר אינסטלטור בעלת ניסיון של למעלה מ-10 שנים ומתמחה בכל עולמות האינסטלציה, איתור נזילות ושאיבות ביוב. את שירותינו אנו מעניקים ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד, אך יחד עם זאת אנו מעניקים שירות מיוחד למוסדות ולוועדי בתים, אשר להם צרכים מוסדיים.
  Top