בדיקת קווי ביוב תקופתית עם צילום תרמי

במקרה שישנה סתימה גדולה מאוד בתוך קווי ביוב, חייבים לקרוא ל-חברת אינסטלציה שיש ברשותה ביובית, הביובית הינה מעין משאית קטנה שקיימים בה את כל סוגי הצינורות שיכולים להיכנס לביוב ולשאוב את כל הפסולת הגורמת לו לסתימה.

גם ניקוי קווי ביוב מתבצע בעזרת הביובית.

בהרבה מקרים, הביובים נסתמים עקב סתימות שגורמים להם שורשי העצים שנמצאים בסביבה.

אנשי הביוב, מוציאים את כל השורשים ממערכת הביוב ואם הם גרמו נזק רב לביוב חייבים לערוך בביוב תיקון או החלפת צינורות.

ידוע, כי השורשים הם חזקים במיוחד ואם תיגרם מהם רק סתימה אז אתם עדיין במצב טוב...

לרוב השורשים גורמים לסתימה ונזק גדול הרבה יותר אם לא תגלו את מקור הבעיה במועד או תבצעו בדיקה תקופתית של הביוב מינימום אחת לשנה.

לעתים כשאנשי המקצוע בענף הביוב עושים תיקונים בתוך קווי ביוב, כדוגמת פתיחת סתימה צריך לעזוב את הבית עד שייגמר התיקון.

לא יתאפשר לכם לעשות שימוש במים או לבצע עבודות וגם קיים ריח רע בעת התיקון משום כך מומלץ לתת לפועלים ואנשי המקצוע לתקן את הביוב ולא להפריע להם ולעצמכם בזמן שגם כך אין אפשרות לתפקד בבית עד גמר התיקון. כדאי כי בכל כמה זמן תבדקו את הביוב והצנרת באמצעות צילום תרמי שמכשור מיוחד כמו מצלמה מיוחדת החודרת אל הביוב והצנרת ויכולה לצלם את הצינורות כך שבעלי המקצוע בתחום האינסטלציה והביוב ייראו ויאבחנו מה המצב של הצנרת והביוב.

לעתים, אפשרי לבצע תיקון חלקי של הצינורות ולא להחליף את כל הצנרת, מכשור זה נותן לנו למזער את הנזק ולגלות בדיוק מה הבעיה בביוב.

הצילום אף מאפשר לגלות שורשים שנכנסו למערכת הביוב. כשאנחנו רוכשים בית חדש או ישן, כדאי לערוך צילום של קווי ביוב על מנת להיות בטוחים כי הביוב הותקן כשורה וחלילה לא הותקנו הצינורות לא כהלכה, מדי פעם האנשים המתקינים את הצנרת לא מחברים נכון את הצינורות ויכול להיות מקרה שבו צינור המים המיועד לשתייה יהיה יחד עם הצינור של הביוב והסכנה לבריאותנו היא בהחלט רבה.

יש לעשות חיטוי של  מערכת המים  עוד בטרם אכלוס הדירה או הבית.

בכדי להישאר בראש חסר דאגות באם רכשנו בית חדש או לחילופין אנו מתגוררים בבית די הרבה שנים, כדאי לבצע בדיקה שנתית של מערכת הביוב וצנרת המים.

רצוי לקרוא לחברה אמינה ומקצועית לביצוע בדיקות ותיקונים הנדרשים במערכות אלה.

צרו קשר עכשיו
052-7495099
ניתן ליצור עמנו קשר על ידי מילוי בטופס המופיע למטה  יצירת קשר
  מיסטר אינסטלטור
  055-9912088
  contact@mrplumber.co.il
  קצת עלינו
  חברת מיסטר אינסטלטור בעלת ניסיון של למעלה מ-10 שנים ומתמחה בכל עולמות האינסטלציה, איתור נזילות ושאיבות ביוב. את שירותינו אנו מעניקים ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד, אך יחד עם זאת אנו מעניקים שירות מיוחד למוסדות ולוועדי בתים, אשר להם צרכים מוסדיים.
  Top