איתור נזילות

החשיבות הרבה של איתור נזילות, רטיבויות ונזילות בתקרה או בקירות הן הרבה יותר ממטרד או מליקוי אסתטי. נזילות ורטיבויות גורמות ל:

  • כתמי רטיבות מכוערים
  • טחב
  • סיכון בטיחותי - תקרה שספוגה במים (ובמיוחד תקרת גבס) יכולה בסופו של דבר לקרוס על יושבי הבית
  • ריח לא נעים בבית
  • פיצוץ בצנרת ורטיבות בכל הבית
  • ירידה בערך הדירה - לכשתרצו למכור או להשכיר אותה תגלו שבעיות הרטיבות גורמות לצניחה בשווי הנכס, וכשמדובר בהזנחה מתמשכת הצניחה תהיה משמעותית

חשוב לבצע איתור נזילות בהקדם האפשרי ולטפל בבעיית הרטיבות כשהיא עוד בחיתוליה.

איתור נזילות ללא הרס - הרבה יותר פשוט מבעבר

בעבר, כל מלאכת איתור נזילות היתה מורכבת, מסובכת, יקרה ואף חלמאית. בהיעדר מכשור או ציוד אלקטרוני, בזמנו, אינסטלטור נאלץ לאתר נזילות בשיטת ניסוי וטעייה. על פי רוב הם ניסו לבצע ניחוש מושכל ולהעריך את מוקד הנזילה בקיר או ברצפה, בו פערו חור. במקרה הטוב, הם הצליחו לאתר את מוקד הנזילה כבר בניסיון הראשון. במקרים הפחות טובים (וגם השכיחים יותר) נדרשו לא מעט חורים בקיר או ברצפה עד שמוקד הנזילה אותר וניתן היה לטפל בו כראוי.

מיסטר אינסטלטור מספקת שירותי ביובית בבאר שבע לצורך שחרור סתימות בביוב וקווי ביוב ראשיים צרו איתנו קשר עוד היום לשירותי שחרור סתימות בבאר שבע

מיותר לציין ששיטה קדמונית זו ארכה זמן רב יותר וגרמה לנזקים כבדים (ומיותרים) לבתים של עשרות אלפי אנשים. לעיתים רבות רק עלות תיקון הנזקים היתה גבוהה בעשרות מונים מעלות התיקון צנרת שגרמה לנזילה. למרבה המזל, שיטה זו כבר עברה מן העולם, הודות לחידושים הטכנולוגיים הרבים שנכנסו לתחום איתור הנזילות. מיסטר אינסטלטור שמחים להעניק לכם שירותי איתור נזילות מתקדמים, מהירים, ממוקדים וללא נזקים מיותרים.

איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית

מיסטר אינסטלטור בבאר שבע מעניקים שירותי איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית, המאפשרת לאתר את מוקד הנזילה מבלי לפעור חורים מיותרים בקיר או ברצפה. מצלמה תרמית קולטת את הטמפרטורות השונות של הגופים שהיא מצלמת (אשר פולטים קרינה אינפרא אדומה באורכי גל שונים) וממירה את אנרגיית החום שלהם לקשת של צבעים. צילום קיר מסוים במצלמה תרמית מאפשר למפות את הבדלי הטמפרטורות באזורים השונים בקיר באמצעות צבעים שונים. הצבעים הקרים יותר (כחול, ירוק, סגול) מעידים על טמפרטורה נמוכה יותר, מה שמצביע על מקורה של הנזילה.

מיסטר אינסטלטור מבצעים איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית וחוסכת ללקוחותיה זמן, בלגן וכסף רב. הודות למצלמה התרמית ניתן לאתר הנזילות במהירות וביעילות, מבלי לפעור חורים מיותרים, מבלי לסבול מבלגן ומלכלוך בכל רחבי הבית ומבלי לשלם הון תועפות בעבור תיקון הנזקים (מלבד לתיקון הצנרת).

מיסטר אינסטלטור מאפשרים לכם לבצע איתור נזילות יעיל, מהיר וממוקד, שגם לא יעלה לכם הון תועפות. הודות לציוד הטכנולוגי המתקדם שברשותה, כמו גם לניסיון העשיר ורב השנים, יכולה החברה לספק שירותי איתור נזילות מקצועיים עם אחריות בכתב

צרו קשר עכשיו
055-9912088
ניתן ליצור עמנו קשר על ידי מילוי בטופס המופיע למטהיצירת קשר
מיסטר אינסטלטור
055-9912088
contact@mrplumber.co.il
קצת עלינו
חברת מיסטר אינסטלטור בעלת ניסיון של למעלה מ-10 שנים ומתמחה בכל עולמות האינסטלציה, איתור נזילות ושאיבות ביוב. את שירותינו אנו מעניקים ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד, אך יחד עם זאת אנו מעניקים שירות מיוחד למוסדות ולוועדי בתים, אשר להם צרכים מוסדיים.
Top