מיסטר אינסטלטור
שירות 24 שעות
התקשרו עכשיו055-9912088
חייגו עכשיו: 055-9912088

עבודת האינסטלציה הביתית והתעשייתית אינה עניין של מה בכך והיא מתאימה לבעלי מקצוע בלבד אשר יודעים להתמודד עם כל מצב או התפתחות במהלך הפתרון לבעיות האינסטלציה השונות. בעיות האינסטלציה הנפוצות הן סתימות בצנרת הבית, בעיית נזילות, משאבות ביוב טבולות תקולות, איתור וגילוי נזילות ועוד.

מיסטר אינסטלטור מעניקה שירותי אינסטלציה באזור דרום

אנו מספקים את הפתרונות הבאים הן לאנשים פרטיים והן למרכזים מסחריים ותעשייתיים:

  • שירותי פתיחת סתימות – באמצעות שימוש בציוד אלקטרוני ומכשור מתקדמים.
  • פתיחת סתימות באמצעות ביובית – אנו מעמידים לרשות לקוחותינו משאית ביובית חדישה המסוגלת להתמודד עם כל סתימה.
  • איתור וגילוי נזילות בצנרת – באמצעות ציוד מתקדם אנו מאתרים את הנזילות ומונעים פגיעה פיסית בצנרת.
  • תיקון והחלפת צנרת – במקרים מסויימים אנו יודעים לתת מענה מהיר ואיכותי הכולל רכישת החומרים המתאימים וההתקנה.
  • פיצוצים בצינורות – במקרים של צנרות תקולות ופיצוצים, אנו מעניקים שירותי תיקון ייחודיים – כולל הרכבה של מתאמים וחלקים מתאימים.
  • התקנה והחלפה של צינורות  \ ברזים – הן ברזים ביתיים בכיור והן בצנרות המרכזיות בבניין
  • משאבות טבולות – התקנה וטיפול במשאבות טבולות לביוב לצורך שמירה על מפלס המים – כמו כן התקנה של משאבות טבולות במרתפי הדירה.

צריכים אינסטלטור באזור הדרום?

תיקון אינסטלטור בדרום

במידה ואתם מחפשים שירות אמין, איכותי ומקצועי של אינסטלטור באזור הדרום, צרו איתנו קשר כבר עכשיו. לחברת מיסטר אינסטלטור מוניטין רב בשנים ומאות לקוחות מרוצים ממגוון שירותי אינסטלטור. כמו כן, אנו מבצעים טיפולי אינסטלציה באמצעות מכשור מקצועי ואלקטרוני מהמובילים בשוק לצורך הענקת טיפול מהיר, מדוייק אשר אינו גרום נזק לצנרות ו\או משאבות הביוב.

בנוסף, הצוות של מיסטר אינסטלטור מחוייב לאמנת שירות הלקוח ומעסיק אך ורק בעלי מקצוע מוסמכי אינסטלציה בלבד – אנשים איכותיים, ותיקים ובעלי ניסיון רב בשנים המסוגלים להעניק לכם שירות מקצועי ומהיר ללא כל חשש.

מחפשים אינסטלטור בדרום?

מומחי האינסטלציה של חברת מיסטר אינסטלטור יגיעו אליכם במהירות תוך שהם מאובזרים בציוד האינסטלציה המתקדם כיום בשוק – מכשור אלקטרוני לזיהוי נזילות או רטיבות בקיר על מנת לפתור את בעיות האינסטלציה בביתכם ולספק לכם שירותי אינסטלציה מקצועיים ואיכותיים בצורה המדויקת ביותר.

מיסטר אינסטלטור בדרום מסוגלים לבצע עבורכם את כל עבודות האינסטלציה גם במקומות הקשים ביותר וזאת הודות לצוות ומנהלי פרוייקטים עתירי ניסיון בפרוייקטי אינסטלציה מורכבים.

חברתינו מעניקה שירותי אינסטלציה באזורים שונים בדרום וכן שירותי אינסטלטור. היתרון הבלעדי שלנו הוא כמובן הוותק, והשירות המהיר והאמין לצד שירותי אינסטלציה 24 שעות ביממה. כמו כן, אנו מבצעים עבודות אינסטלציה נקיות, ללא גרימת נזקים ובאמצעות ציוד אלקטרוני ולזיהוי וטיפול בסתימות, נזילות וכדומה. כשאתם מזמינים שירותי אינסטלטור באיזור הדרום מצוות מיסטר אינסטלטור, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי השירות שתקבלו הינו ייחודי, מקצועי, אמין וללא נזקים. בהתחייבות!

אם אתם זקוקים לשירותי אינסטלטור, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר 24 שעות ביממה ונשמח לעמוד לשירותכם

 מיסטר אינסטלטור - שירות אינסטלציה מהיר, אמין ומקצועי

055-9912088
 צרו קשר עכשיו