איך לבחור אינסטלטור אמין?

איך לבחור אינסטלטור אמין?

כל אחד היום יכול לקום ולהחליט שהוא אינסטלטור כי הוא יודע לפתור תקלה פה ושם. כאשר נוצרת תקלה חשוב לבחור באינסטלטור מקצועי ולא חובבן. מדוע? כי טיפול חובבני עלול  להתברר במועד מאוחר יותר כנזק. אינסטלטור טוב אמור להיות מצויד בכל המכשור המתקדם ביותר ומוכן לטפל בכל סוגי התקלות האפשריות בכל זמן. אמצע הלילה, בשבת בבוקר או בערב חג, כי תקלות קורות במועד הכי לא צפוי. איך יודעים שאינסטלטור הוא מקצועי? פשוט מאוד -  בוחנים אותו על הקריטריונים הבאים דרך שיחת טלפון.

זמינות

מכירים את סדרת הטלוויזיה משחקי הכס? אחד הציטוטים המפורסמים מתוכה הוא ש"לאניסטר תמיד משלם את חובו" ולכן תמיד אפשר לסמוך עליו. על אותו משקל, אינסטלטור תמיד צריך להגיע בזמן. כי כשמדובר בתקלה -  זמן הוא כסף. וככול שעובר יותר זמן כך יגרם יותר נזק ואתם תשלמו יותר כסף. אם אינסטלטור מתחייב להגיע בזמן אבל מאחר, לא כדאי להעסיק אותו יותר. כי כאמור, זמן הוא כסף ואתם לא צריכים לשלם חוב מיותר לשכנים במקרה והמים דלפו לדירה שלהם.

אמינות

לעבודות אינסטלציה יש טווח מחירים הגיוני כמו גם תעריפים מסוימים למועד לטיפול בתקלה. בצעו השוואת מחירים על לפחות 5 אינסטלטורים בזמני עבודה שונים. אלה שיתנו לכם הצעת מחיר גבוהה במאות אחוזים מהממוצע, הם סתם אינסטלטורים אשר מנפחים מחירים.

אתם יודעים איך אינסטלטורים לא הוגנים עובדים? כאשר מישהו מתקשר אליהם בזמן תקלה דחופה בשעה לא נוחה שאי אפשר לדחות את הטיפול בה, הם מקפיצים את המחירים במאות שקלים. משום שבעל הבית לא יכול לחכות עוד, הוא מסכים לשלם סכום גדול מידי.

פתרונות מתקדמים

אינסטלטור מקצועי אמור לעשות מינימום נזק כאשר הוא מטפל בתקלה. במקרה ויש לכם נזילה ברצפה במקור לא בדיוק ידוע, תשאלו את האינסטלטור האם הוא עובד אם מצלמה טרמית. שימוש במצלמה זו מונע את הצורך בהרמת רצפות ובזבוז מיותר של משאבים. מצלמה טרמית מאפשרת לאינסטלטור לאתר את מקור התקלה באופן מדויק. זה חיוני בעיקר אם יש לכם פרקט בבית או שטיח מקיר לקיר.

התקשרו עכשיו לאינסטלטור
יצירת קשר
צרו קשר על יד מילוי טופס יצירת הקשר המופיע מתחת. במקרים דחופים התקשרו: 054-440-0284