איזה בעיות אינסטלציה עלולות לצוץ?

איזה בעיות אינסטלציה עלולות לצוץ?

רוב האנשים, לוקחים את מערכות האינסטלציה בבית שלהם, בתור דבר מה מובן מאליו. זה כמובן הגיוני למדי. אי אפשר שבכל פעם נתפעם ונתפלא מכך שהמים יורדים בכיור או בבית השימוש, ומתנקזים יפה לחור הביוב במקלחת שלנו. היום הציפייה שלנו היא שמערכות האינסטלציה בדירה יחזיקו לעד.

אלא שציפיות לחוד, ומציאות לחוד. אין ספק שהיום הרמה של מערכות אינסטלציה היא גבוהה יותר מאשר בעבר, ובכל זאת – תקלות עלולות להתרחש מפעם לפעם. יתכן שלאחר שימוש של שנים אתם תגלו בעיה מסוימת בתוך חלק מסוים בבית, שיהיה קשור כמובן לתשתיות האינסטלציה בדירה. במקרים אחרים, יתכן שזו פשוט שחיקה טבעית של הצנרת, שיש צורך להחליף אחרי שנים רבות.

בכל מקרה, בכל אחד מהסיטואציות הנ"ל – אתם צריכים ליצור קשר עם אינסטלטור מקצועי.

לכל בעיה יש טיפול

אין ספק שאחת מהבעיות הנפוצות ביותר בתחום האינסטלציה אלו הן הסתימות. סתימה יכולה להתרחש לרוב או בכיורים למיניהם, או במערכות ניקוז (כמו זו שיש באמבטיה ומקלחת). כמו כן, סתימה נפוצה מאד היא הסתימה בבתי השימוש.

חשוב לדעת שברוב המקרים הנ"ל, מדובר על בעיית אינסטלציה מתמשכת. נדירים הם המקרים בהם מומחי אינסטלציה מגיעים ומגלים שמדובר ממש בבעיה שצצה לפתע פתאום. הסיבה לכך היא שלצינורות, גם האיכותיים ביותר, קיימת נטייה מסוימת לאגור לכלוך ושומנים ולא להעביר אותם הלאה. ההבדל הוא כמובן באיכות הצינור.

צינור איכותי וחדש, לא יצבור בתוכו כמות גדולה של לכלוך. אולם ככל שהצינור ישן יותר וותיק יותר, כך גדלים כמובן הסיכויים לסתימה. צריך גם להבין שלכלוך ושומנים שנתקעים בצינור – סופחים אליהם עוד יותר לכלוך ושומנים. אולם, אם תצרו קשר עם אינסטלטור או חברת אינסטלציה בבאר שבע, כמובן שהם יוכלו לבוא ולסייע לכם בפתרון הסתימה.

לנסות לפתור בעצמכם?

באופן טבעי, אנשים רבים שואלים את עצמם האם במקרה של סתימה בלבד, עליהם לנסות לפתור בעיית אינסטלציה זאת בעצמם ע"י חומר פותח סתימות, או שעליהן לקרוא למומחה אינסטלציה מקצועי. לכאורה, הסתימה היא בעיית אינסטלציה פשוטה מאד שכל אחד יכול לפתור. אבל האם זה באמת המצב? לעתים שימוש לא נכון בחומר פותח סתימות יכול להיות בעייתי. כמו כן, אתם לא תמיד יכולים להיות בטוחים שהסתימה שיש לכם היא אכן סתימה רגילה. לא פעם מדובר על בעיות מורכבות יותר, שרק אינסטלטור מקצועי יוכל לאתר.

אז למי צריך לפנות?

אם באופן עקרוני נראה לכם שהבעיה היא סתימה, אפשר לפנות כמעט לכל אינסטלטור באשר הוא. אם יש לכם חשד שמדובר בבעיית אינסטלציה מורכבת יותר, מומלץ בחום שתנסו לבדוק את הנושא גם עם חברות יותר מקצועיות, או עם אינסטלטור שמתמחה במתן של מגוון פתרונות רחב. וודאו תמיד מהם תחומי ההתמחות שלהם, מה התמחור שלהם, ומה הניסיון שלהם והאם יש להם תעודה רשמית – וכך תוכלו לטפל בסתימה.

התקשרו עכשיו לאינסטלטור
יצירת קשר
צרו קשר על יד מילוי טופס יצירת הקשר המופיע מתחת. במקרים דחופים התקשרו: 052-966-8588